Jeszcze w trakcie rozgrywek ogłoszono, że nowym golkiperem pabianiczan będzie 34-letni Patryk Jędrzejewski, który do przygody z piłką ręczną startował w barwach Włókniarza. Ostatnio przywdziewał barwy grającego w Lidze Centralnej MKS-u Wieluń. Jędrzejewski imponuje doświadczeniem – ma za sobą grę w Superlidze i ponad 200 spotkań na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.

W ostatnich dniach pabianiczanie ogłosili kolejne bomby transferowe. Środek rozegrania ma wzmocnić 20-letni Igor Mróz, mający za sobą epizod w Superlidze (Grupa Azoty Tarnów) i pokaźną statystykę drugoligową. W poprzednim sezonie przywdziewał barwy pierwszoligowego AZS AGH Kraków, w 18 spotkaniach rzucił 27 goli.

Rywalizację na pozycji obrotowego ma zwiększyć transfer 19-letniego Kacpra Kruka. To wychowanek Wisły Sandomierz, od trzech lat grającego dla SMS ZPRP Płock. Temu zawodnikowi trener Dmytro Zinchuk mógł się uważnie przyjrzeć, bowiem nasi grali przeciwko płocczanom w lidze. Mierzący niespełna dwa metry zawodnik w ubiegłym sezonie rozegrał 10 spotkań, rzucając dwie bramki.

Ponadto w naszym zespole w nowym sezonie zobaczymy: Jakuba Biernata, Kacpra Kozaka, Damiana Skowrońskiego, Bartłomieja Helmana, Marka Starca, Mateusza Jurgilewicza i Jakuba Kaźmierczaka, z którymi klub przedłużył kontrakty.