Nasi zawodnicy chyba oglądali mecz Polski z Duńczykami na mistrzostwach świata w Szwecji, bo pierwszą połowę rozegrali katastroficznie, strzelając jedynie 3 bramki. W drugiej połowie wyglądało to już trochę lepiej. Ostatecznie AZS pokonało nas 39:16 (18:3). Nasi na mecz pojechali tylko w dziewięcioosobowym składzie. Z przyczyn osobistych i kontuzji na mecz nie pojechali: Dariusz Wróbel, Tomasz Mielczarek, Seweryn Tosik, Paweł Chłód, Sebastian Stawicki.

W meczu 2 kolejki pabianiczanie podejmują u siebie lidera rozgrywek, AZS UW Warszawa, który odniósł same zwycięstwa. Mecz w sobotę w hali Gimnazjum w Ksawerowie ul. Zachodnia 33 o rozpocznie się godz. 18.00.

Pabis: Marcin Zackiewicz, Grzegorz Brański – Adam Paruszewski 4, Włodzimierz Stawicki 3, Michał Kafla 3, Adrian Nowicki 3, Artur Binkowski 2, Andrzej Niźnikowski 1, Adam Pietrzykowski.

Oldboje Pabianic okazali się najlepsi w I Memoriale im. Włodzimierza Sabatowskiego, rozegranym w Kielcach. Nasi zawodnicy w meczach grupowych najpierw zremisowali z Vive Kielce14:14 (7:7), a następnie pokonali zespół "Przyjaciele dla Freda" Kraków 21:11 (8:4)
Z lepszym dorobkiem bramkowym pabianiczanie zajęli 1 miejsce w swojej grupie i w finale spotkali się z Włoszczową wygrywając 17:15 (10:6). Najlepszym zawodnikiem w pabianickiej ekipie został wybrany zdobywca 12 goli, Włodzimierz Stawicki.

Pabianice: Grzegorz Brański, Marcin Zajkiewicz - Włodzimierz Stawicki 13, Radosław Matyjasik 11, Dariusz Wróbel 10, Ryszard Klimczak 8, Tomasz Mielczarek 7, Seweryn Tosik 2, Mariusz Bilewicz 1.