W środę ekipa pod wodzą Dmytro Zinchuka uległa AZS UMCS Lublin 26:46 (15:24).

W sobotnie popołudnie nasi już z trenerem Sebastianem Rajchertem grali w Zamościu, z rezerwami Padwy. Mecz zakończył się porażką pabianickiej młodzieży 26:41 (12:21). Jeszcze w 15. minucie po dwóch trafieniach Szymona Wasilewskiego prowadziliśmy 7:6, a w 20. minucie Wasilewski rzucił na 9:9. Niestety, końcówkę pierwszej połowy przegraliśmy aż 3:12, co zdecydowanie ustawiło drugą połowę. W ostatniej minucie gole Szymona Dudziaka i Nikodema Ignatowskiego zmniejszyły nieco rozmiary porażki.

Z dorobkiem 12 punktów Pabiks Impact II zajmuje 10. miejsce w tabeli.

W obu meczach grali: Reszczyński, Nastarowicz, Golenia, Grzanka – Dudziak 7 i 11, Starzec 6 i -, Wasilewski 3 i 6, Ignatowski 3 i 3, Słabęcki 2 i 0, Ludwisiak 2 i -, Rudnicki 1 i 3, Kurpeta 1 i 1, Broniarczyk 1 i 2, Gackiewicz 0 i -.