Łukasz Walczak odpadł w eliminacjach po porażce 2:6, 2:6 z Piotrem Gładyszem (Górnik Bytom).

W pierwszej rundzie turnieju głównego z zawodami pożegnali się Szymon Kielan po porażce 3:6, 1:6 z Makarym Adamkiem (niestowarzyszony) i Patryk Niełacny, który uległ 4:6, 3:6 Wojciechowi Kasperskiemu (Górnik Bytom).

Najlepiej z naszych spisał się Jakub Lesman. Kuba wygrał w eliminacjach 6:1, 6:2 z Kacprem Vu Long (Legia Warszawa) i 6:0, 4:6, 6:4 z Piotrem Kaszubą (Stal Stalowa Wola). W turnieju głównym ograł 6:4, 6:4 Jaszę Szarycha (Grunwald Poznań), ale potem uległ 3:6, 1:6 rozstawionemu z „dwójką” Dawidowi Taczale (AZS Poznań).

Ćwierćfinał w deblu osiągnęły pary Lesman/Dawid Wiśniewski (Goplania Inowrocław) i Niełacny/Mikołaj Praszkowski (DeSki Warszawa).

Lesman i Wiśniewski pokonali 6:3, 7:6 (4) duet z DeSki Warszawa Jerzy Ohme/Paweł Świderski. Potem ulegli rozstawionym z numerem 4 Gabrielowi Bilińskiemu (Korona Kielce) i Wojciechowi Kasperskiemu (Górnik Bytom) 1:6, 0:6

Para Niełacny/Praszkowski wygrała 7:5, 7:5 z duetem Jakub Bobiński (Tenisowe Asy Warszawa)/Teodor Szpejnakowski (AZS AWF Wrocław), by w ćwierćfinale ulec pogromcom turniejowych "jedynek" Wojciechowi Szczęsnemu i Maksymilianowi Pawlickiemu (obaj DeSki Warszawa)  1:6, 6:4 (6:10).

Para Kielan/Michał Suski (Legia) odpadła w pierwszej rundzie po porażce z duetem Bruno Bodnar (niestowarzyszony)/Kacper Stochmal (AT Promasters Szczecin) 3:6, 2:6.