W II lidze dwie porażki ponieśli gracze Jutrzenki Bychlew. W zaległym meczu ulegli liderowi Fungis Maków 3:7 (punkty: Robert Radwański i Rafał Walaszczyk po 1,5), a potem ulegli w Buczku ŁTSR 4:6 (punkty: Walaszczyk 2,5, Radwański, Kamil Trzcinka i Kamil Kierzek po 0,5). Jutrzenka zajmuje 11. (przedostatnią) pozycję z dorobkiem 2 punktów.

Burza Pawlikowice także nie dała rady liderowi z Makowa, przegrywając 2:8. Punkty: Dawid Ostrowski 1, Michał Kulawiński i Krzysztof Bednarek po 0,5. Burza z 4 punktami zajmuje 9. miejsce.

Bardzo dobrze w III lidze radzą sobie zawodnicy Włókniarza, którzy w sześciu meczach nie doznali jeszcze porażki. W ostatniej kolejce pokonali UKS Bednary 7:3 (punkty dla „zielonych”: Paweł Mazur, Michał Misiak i Andrzej Sobczyk po 2, Adam Kapelański 1) i zajmują 2. miejsce w tabeli z 12 punktami.

W IV lidze Jutrzenka II Bychlew zremisowała 5:5 (punkty dla Jutrzenki II: Patryk Gęszczak i Kacper Śniady po 2, Igor Cichosz 1) w Sieradzu z KTS i po 6. kolejkach zajmuje 4. pozycję z 7 punktami.