W turnieju indywidualnym skrzatek Helena Dąbrowska (PKT) w pierwszej rundzie miała wolny los, zaś w drugiej rundzie uległa 2:6, 4:6 Marcie Nadajewskiej (Challenge Piotrków Tryb.). Mistrzynią została Anastazja Bozowa (AZS Łódź), a w deblu najlepszy był duet Bozova/Lena Wach (obie AZS Łódź).

Wśród chłopców Antoni Masierek (PKT) pożegnał się z turniejem w pierwszej rundzie, ulegając 1:6, 2:6 Adrianowi Plucie (MKT Łódź). Wygrał Mateusz Lambert (Fundacja Eurotenis Łódź), a w deblu triumfowali Lambert w parze z Jakubem Solarskim.

Mistrzem kadetów został Dominik Śliwiński (PKT), który w finale 6:2, 6:2 pokonał klubowego kolegę Szymona Kielana. Do ćwierćfinału dotarli inni pabianiczanie: Jakub Lesman, który musiał uznać wyższość Śliwińskiego 3:6, 0:6 oraz Jan Piotrowski, który uległ 0:6, 2:6 Patrykowi Niełacnemu (Zduńska Wola). W pierwszej rundzie z turniejem pożegnał się Borys Chmielewski. W finale gry podwójnej para Śliwiński/Kielan ograła duet Lesman/Patryk Niełacny (Perfect Zduńska Wola) 7:5, 6:4.

W turnieju kadetek nie wystartowała żadna zawodniczka PKT. Mistrzynią województwa została Aleksandra Gielec (Smecz Tomaszów Maz.), a w deblu bezkonkurencyjna była para MKT Łódź Aleksandra Muszyńska/Oliwia Oborska.