W Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Amatorów i Weteranów w tenisie stołowym, które odbyły się 6 i 7 marca w Bychlewie, wzięło udział ponad 100 zawodników. Byli przedstawiciele m.in.: Pawlikowic, Piątkowiska, Bychlewa, Jadwinina, Łasku, Łodzi, Rawy Mazowieckiej, Rzgowa i Tomaszowa Mazowieckiego. Nie zabrakło też reprezentantów Pabianic.
W kategorii open pabianiczanie: Krzysztof Bednarek i Mirosław Badziak zostali sklasyfikowani na miejscach 5-8. Patryk Gęszczak znalazł się na miejscu 9-16, a Rafał Klajnert, Kacper Śniady, Adam Juszko (na miejscu 9-12 a kategorii 40-49 lat) i Jakub Juszko – na 32-52. W kategorii powyżej 60 lat na podium stanął Mirosław Badziak, a w kategorii 50-59 lat na czwartym miejscu uplasował się Adam Kapelański.
Gęszczak i Śniady zdobyli brąz w klasyfikacji do lat 39, Bednarek był na miejscu 9-12, Jakub Juszko – 17-24, Klajnert – 25-32.
Wśród dziewczynek ze szkół podstawowych Klaudia Jereczek była druga, a Kamila Kociołek, Julia Kociołek, Wiktoria Bartczak i Iza Wąsowicz – na miejscach 5-8. Kuba Banaś, Piotr Nowakowski, Kacper Piechota, Damian Morawiec, Krystian Miszaszczyk i Damian Siemioński reprezentowali Pabianice w kategorii chłopców, szkoły podstawowe, klasy 4-6. Najlepiej poszło Banasiowi i Nowakowskiemu (miejsca 5-8).