Najlepsi kadeci w kraju walczyli w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym na kortach w Łęczycy. Najlepiej z naszych dziewcząt zaprezentowała się Ada Komorowska, która pokonała 6:0, 6:2 Karolinę Wilczyńską (IKT Płock) i klubową koleżankę Wiktorię Gałę 6:2, 6:2. Dopiero w półfinale Adę zatrzymała Nina Furmaniak (Koziołek Lublin), wygrywając 6:3, 6:1.
Gała, by grać w ćwierćfinale z Komorowską, musiała pokonać Katarzynę Kiryluk (Sport-Med. Zabrze). I uczyniła to, zwyciężając 6:2, 6:2
Wiktoria Jurek odpadła po pierwszym meczu, ulegając Magdalenie Zajdzie (Advantage Bielsko-Biała) 0:6, 0:6.
W deblu duet PKT Pabianice Gała/Jurek dotarł do ćwierćfinału.
 
Wśród chłopców w ćwierćfinale został zastopowany Juliusz Lesman. Najpierw pokonał 6:3, 6:1 Mikołaja Cieślewicza (Centrum Bydgoszcz), a w kolejnym meczu musiał uznać wyższość Bartłomieja Andrzejczaka (Legia Warszawa), 6:3, 1:6, 2:6. Dominik Śliwiński w pierwszym pojedynku uległ Michałowi Mikule (IKT Płock) 6:7, 4:6.
Za to duet Lesman/Śliwiński dotarł aż do finału, pokonując po drodze parę Bartłomiej Andrzejczak/Jarosław Andrzejczak 4:6, 6:1 (10:5), potem duet Przemysław Kwiatkowski/Kornel Klimaszewski 7:5, 6:4, a w półfinale okazali się lepsi od duetu Michał Skonieczny/Andrzej Franko 7:6, 6:4. W finale powstrzymał ich duet Marcin Morawski/Bartosz Łosiak 1:6, 4:6.