Salę zamknięto tuż przed świętami, po zakonczeniu rundy jesiennej rozgrywek III ligi. Teraz zawodnicy PKTS trenują w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2, swoje spotkania rozgrywają w hali przy ul. Orlej. Jednak na dłuższą metę tak się nie da. W najmłodszym zespole III ligi gra kilku niezwykle utalentowanych zawodników i zawodniczek. W ubiegłym roku utworzono prawie 30-osobową grupę dzieciaków, które uczą się grać w pingponga, zdobywając doświadczenie w turniejach dla żaków. Ciekawe jak długo władze Pabianic będą bezczynnie patrzeć na marnowanie sportowych talentów?! Najbardziej uzdolnieni znajdą sobie inne kluby i zanosi się na to, że kolejne, poważne sportowe laury przejdą nam koło nosa.

W III lidze PKTS zremisował z Macovią Maków 9:9, a Burza Pawlikowice uległa Legionowi Skierniewice 0:10.

W IV lidze PKTS II przegrał z Prosną Wieruszów 3:10, Jutrzenka Bychlew przegrała z Burzą II Pawlikowice 7:10, a Włókniarz II pokonał na wyjeździe Orła Dobryszyce 10:3.

Agata Sielczak (PKTS) zajęła 5. miejsce w prestiżowym turnieju w Kleszczowie. Na pozycjach 17 -24. uplasowali się Andrzej Pacholik i Krzysztof Olejnik (PKTS).