W hali tenisowej MOSiR odbyły się wojewódzkie eliminacje do Halowych Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski młodzików. W kategorii do 12 lat wśród chłopców najlepszy okazał się TUKS Kozica Piotrków Trybunalski pokonując w finale 3:0 UKS 41 Łódź. W kategorii dziewcząt najlepsze było UKS 41 Łódź.
Chłopcy z Nortenis Piotrków wygrywając 2:1 z Winnerem Piotrków byli najlepsi w kategorii do 14 lat. Aleksandra Kudłak, Justyna Pająk, Kinga Siemianowska zawodniczki PKT okazały się najlepsze w kategorii 14 lat pokonując w finale 3:0 UKS 41 łódź. W rywalizacji do 16 lat mistrzami zostały dziewczęta i chłopcy z Nortenis Piotrków Trybunalski. W rywalizacji do 18 lat klasą dla siebie były dziewczęta z PKT Pabianice w składzie: Edyta Cieplucha i Katarzyna Kaleta.

W grudniu rusza V edycja Pabianickiej Halowej Amatorskiej Ligi Deblowej. W tym sezonie wystartują 24 zespoły z Łodzi, Łasku, Zduńskiej Woli, Sieradza i Pabianic. W roku ubiegłym - startowało 29 zespołów - zwyciężyła para z Łodzi Marek Chmilewski, Jarosław Wolniak wyprzedzając parę pabianicką Sebastian Korona, Mariusz Gała.