Ada w pierwszej rundzie miała wolny los, w drugiej odprawiła z kwitkiem (6:1, 6:1) Aleksandrę Rudnicką (MKT Łódź), w kolejnym meczu pokonała także dwa razy po 6:1 Adriannę Zielińską (AZS AWF Wrocław). W półfinale pabianiczanka stoczyła trzysetowy pojedynek z turniejową „piątką”, Aleksandrą Nadajewską (BKT Advantage Jelenia Góra), wygrywając 5:7, 6:2, 6:0. W finale na Adę czekała rozstawiona z „dwójką” Izabela Kunat (KTA Wrocław). Zawodniczka z Dolnego Śląska okazała się lepsza, zwyciężając 6:4, 6:2.

W deblu Ada grała z Darią Walczak (AZS Łódź). W pierwszym meczu pokonały duet z Poznania Adrianna Łosiak/Marta Gołębniak 6:0, 6:3. W półfinale przegrały z parą Nadajewska/Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra) 4:6, 3:6.

O wiele słabiej spisali się kadeci PKT. W turnieju indywidualnym Dominik Śliwiński i Juliusz Lesman wygrali po jednym meczu. Śliwiński pokonał 6:0, 6:3 Adama Nowakowskiego (AZS Poznań), potem uległ 4:6, 3:6 Michałowi Skoniecznemu (TK Toruń). Lesman wygrał 6:2, 6:2 z Kacprem Góreckim (PKT Pobiedziska), by w kolejnej rundzie przegrać 0:6, 2:6 z Filipem Kolasińskim (Legia Warszawa).

W turnieju deblowym para Śliwiński/Lesman od razu trafiła na rozstawionych z „jedynką” Bartosza Łosiaka (AZS Poznań) oraz Michała Sikorskiego (MKT Łódź) i ugrała ledwie jednego gema, przegrywając 0:6, 1:6.