Zawody rozegrano w hali tenisowej MOSIR.

W turnieju wzięło udział 12 chłopców z Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego i Pabianic.

Lesman (PKT Pabianice) w finale pokonał Dominika Śliwińskiego (PKT) 2:6, 6:3, 6:2. W drodze do finału Śliwiński pokonał dwóch wyżej sklasyfikowanych zawodników w rankingu PZT. W ćwierćfinale      wygrał z Jakubem Koziołem 7:5, 1:6, 9:4. W półfinale Dominik walczył z Kacprem Dworakiem z ST Winners Łódź. Nasz zawodnik oddał pierwszego seta, ale w kolejnych nie dał szans rywalowi i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6, 7:6(2), 6:3.

W kategorii dziewcząt Adrianna Sosnowska (Łódź) w finale pokonała Martę Kanię (Łódź) 6:3, 76:(5). Wiktoria Jurek (PKT) zajęła trzecie miejsce pokonując Adę Komorowską (MKT Łódź) 4:6, 7:5, 6:1, a w parze z Julią Krysiak (PKT) zajęła trzecie miejsce.

- W zawodach organizowanych przez PKT Pabianice i WZT brało udział 25 uczestników – informuje Ryszard Jabłoński.