PTC wystawiło 27 zawodników w trzech grupach wiekowych. Jak poradzili sobie pabianiccy atleci?

W kategorii dzieci nasi wywalczyli trzy złote medale: Przemysław Osiczak (23 kg), Dominik Drzewiecki (50 kg), Lucjan Popecki (60 kg). Po srebro sięgnął Norbert Osiczak (35 kg), zaś brąz zdobył Artur Ejsmont (38 kg).

5. miejsce zajęli Norik Harutynyan i Aleksander Jagusiak (obaj 32 kg), 7. Aleksander Muszyński (35 kg).

Wśród młodzików bezkonkurencyjny w kategorii 41 kg okazał się Kordian Świniarski. Srebrne medale zgarnęli Kasjan Wlazłowicz (41 kg) oraz Piotr Jarzębski (48 kg), zaś na najniższym stopniu podium stanęli Gracjan Adamiec (48 kg), Łukasz Jarzębski (52 kg) i Mateusz Godlewski (57 kg).

Poza podium znaleźli się: 5. Filip Ganziuk (48 kg), Jakub Michalski, Wiktor Szachniewicz (obaj 62 kg), 7. Robert Ejsmont (48 kg), Wojciech Jagieło, Bartosz Kabza (obaj 35 kg), Adrian Osiczak (57 kg).

Wśród kadetów PTC zdobyło po dwa srebrne i dwa brązowe krążki. Srebro: Igor Czyżewski (80 kg), Marcel Chrzęst (92 kg), brąz: Julian Jagusiak (55 kg), Bartosz Olbryś (71 kg). 5. miejsca zajęli Jakub Beda (60 kg) oraz Kamil Buldecki (65 kg).