Do stolicy województwa małopolskiego zjechali zapaśnicy z Węgier, Danii, Niemiec, Czech i Ukrainy. PTC wystawiło aż 16 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

Wśród dzieci srebro wywalczył Filip Pacyniak (55 kg), zaś po brąz sięgnął Norayr Harutunyan (50 kg).

Bliski medalu był Norbert Osiczak (42 kg), który zajął 5. miejsce. 7. był Eryk Romaniuk (38 kg).

Także dwa krążki wywalczyli młodzicy. Do finału dotarł Kasjan Wlazłowicz (52 kg), ulegając w finale Matwijowi Liszczukowi (Racibórz). W tej samej kategorii po brąz sięgnął Sargis Petikyan.

Pojedynki o brąz przegrali: Mateusz Broniarczyk (35 kg), Wojciech Jagieło (38 kg), Dominik Drzewiecki (62 kg), Lucjan Popecki (75 kg), kończąc zawody na 5. lokacie.

Ponadto walczyli: 7. Eryk Grodzki (57 kg), Adrian Osiczak (62 kg), 8. Kordian Świniarski (52 kg), 11. Aleksander Jagusiak (35 kg).

Wśród kadetów 7. miejsce zajął Gracjan Tyran (65 kg), a 10. Piotr Jarzębski (60 kg).