Była to piętnasta edycja zawodów w stolicy. Na matach rywalizowali zawodnicy urodzeni w latach 2009-2012. Wystartowało 285 atletów z 27 klubów. Znakomicie spisali się zapaśnicy PTC, którzy wywalczyli aż jedenaście krążków.

W kategorii 68 kg niepokonany okazał się Lucjan Popecki. Nasz zawodnik, nie dość, że wygrał wszystkie walki, to jeszcze każdego z przeciwników kładł na łopatki. To był prawdziwy zapaśniczy nokaut.

Srebrne medale zdobyli: Kordian Świniarski (45 kg), który wrócił do wysokiej formy po kontuzji oraz Kasjan Wlazłowicz (48 kg) i Dominik Drzewiecki (62 kg).

Brązowe medale wywalczyli: Wojciech Szwedziński, Jan Iwaszkiewicz, Oskar Herszel, Mateusz Broniarczyk, Aleksander Jagusiak, Norbert Osiczak oraz Norayr Harutyunyan.

Miejsca poza podium zajęli: Bartosz Kabza, Wojciech Jagieło, Eryk Grodzki, Adrian Osiczak, Alan Wawrzyniak i Grzegorz Iwaszkiewicz. Drużyna startowała pod opieką trenerów Przemysława Kłębowskiego oraz Sebastiana Grzelczyka.