Na matach rywalizowali zawodnicy z czterech województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Najlepiej z ekipy z ulicy Gdańskiej spisał się Kordian Świniarski (48 kg), który dotarł do finału, w którym uległ Maksymowi Bartosikowi (Chełm). Kordian przywiózł do domu srebro.

Brązowe medale wywalczyli: Wojciech Jagieło (41 kg), Robert Ejsmont, Bartosz Kabza (obaj 44 kg), Kasjan Wlazłowicz (52 kg), Eryk Grodzki (58 kg), Adrian Osiczak (68 kg), Lucjan Popecki (85 kg).

Walki o brąz przegrali Mateusz Broniarczyk (38 kg), Marcel Furmankiewicz oraz Wojciech Szwedziński (obaj 75 kg).

Pozostałe miejsca: 7. Szymon Nowacki (52 kg), 9. Kacper Nowiński (52 kg), Jan Iwaszkiewicz (57 kg), Dominik Drzewiecki (62 kg), 12. Aleksander Jagusiak (38 kg).

- Gratulacje i brawa dla chłopaków. Za cztery tygodnie czekają nas mistrzostwa Polski młodzików. Tam nie będzie zmiłuj, będzie trzeba wycisnąć z siebie maksimum, by stanąć na podium – mówi Przemysław Kłębowski, szkoleniowiec PTC.