W kategorii młodzików do finału dotarli Bartosz Kabza (38 kg) oraz Lucjan Popecki (68 kg). Niestety, przegrali starcia decydujące o złocie i do domu wrócili ze srebrnymi medalami.

- Lucjan nie jest jeszcze młodzikiem, ale jego warunki fizyczne i zaangażowanie na treningach pozwoliło trenerom wystawić go w starszej kategorii wiekowej. Zapaśnik odpłacił się zwycięstwami ze starszymi zawodnikami i srebrnym medalem – podkreśla Jakub Pietrzak, trener PTC.

Z brązowego medalu cieszył się Kasjan Wlazłowicz (41 kg), z kolei pojedynek o brąz przegrał Adrian Osiczak (62 kg) i ostatecznie był piąty.

Wśród kadetów PTC cieszyło się ze złota. Zdobył je Adrian Drzewiecki (80 kg). Finałową walkę przegrał Kamil Buldecki (65 kg), sięgając po srebro. Brązowy krążek wywalczył Igor Czyżewski (80 kg). Na 5. miejscu zawody zakończył Kacper Szczepański (80 kg), zaś 7. był Jakub Beda (65 kg).

W kategorii 87 kg wśród juniorów równych sobie nie miał Miłosz Domagała, który zdobył złoto. Bliski medalu był Szymon Pusz (77 kg), ale przegrał starcie o brąz i zakończył zawody na 5. lokacie.

W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło 2. miejsce.