Wśród kadetów pabianiczanie wywalczyli dwa złote medale: Jakub Korona (45 kg) oraz Adam Cichała (80 kg), który pewnie wygrał wszystkie trzy walki.

W kategorii młodzików złoto wywalczył Tomasz Olejniczak (68 kg). Srebro padło łupem Emila Michalaka (75 kg), zaś brązowe krążki zgarnęli Milan Fuks (62 kg), Kacper Siuta (68 kg) oraz Bartosz Gołaszewski (75 kg).

- Z tej grupy na szczególne wyróżnienie zasługuje Milan, który w walce o brąz pokonał kolegę z PTC, Wiktora Szachniewicza – mówi Mariusz Łechtański, szkoleniowiec Nelsona.

Aż sześć medali zdobyli najmłodsi atleci Nelsona. Ogromną radość sprawili wszystkim Stanisław Wiąckiewicz (32 kg) oraz Jan Madej (55 kg), którzy wrócili do domu ze złotem. Srebrne medale zdobyli Konstanty Krotowski (23 kg), Yehor Dybsky (38 kg) i Antoni Wysocki (42 kg). Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Kazimierczak (35 kg).

- Pozostali zawodnicy wykazali wielką ambicję i chęć do walki. Przy sumiennym treningu niebawem będą zajmować miejsca na podium – zapewnia Łechtański.