„Fioletowi” wywalczyli aż 10 medali i zajęli 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej. A obsada turnieju była wyjątkowo mocna – startowali reprezentanci Norwegii. Danii, Włoch, Czech i Ukrainy.

W kategorii dzieci złote medale zdobyli Dominik Drzewiecki (50 kg) i Lucjan Popecki (+60 kg). Z brązowymi medalami wrócili Aleksander Jagusiak (32 kg) oraz debiutant Jan Iwaszkiewicz (45 kg). Poza podium uplasowali się Norayr Harutyunyan i Grzegorz Iwaszkiewicz.

Wśród młodzików w kategorii 57 kg na podium stanęli bracia Jarzębscy – Piotr sięgnął po srebro, Łukasz po brąz. Brązowe krążki wywalczyli Kordian Świniarski (44 kg) oraz Gracjan Adamiec (52 kg).

W kategorii 80 kg kadetów bezkonkurencyjny okazał się Adrian Drzewiecki (złoto). Bliski powtórzenia wyczynu Adriana był Franciszek Gross (71 kg), który w finale musiał uznać wyższość reprezentanta Włoch – najlepszego kadeta memoriału. Miejsca poza podium zajęli Mateusz Godlewski, Jakub Beda, Kasjan Wlazłowicz i Bartosz Kabza.