Poszukiwania promocyjnych cen warto rozpocząć w salonie Venezia, w którym kolekcja jesień-zima 2014 będzie tańsza nawet o 50%. Interesujące promocje przygotuje też sklep Wittchen – 13 stycznia zapłacimy w nim o 50% mniej za torebki, akcesoria bagażowe, odzież i obuwie. 30% promocją zostanie objęta galanteria skórzana. Nie zawiedzie też sklep Deichmann, w którym kupując buty i środek do ich pielęgnacji zapłacimy aż 20% mniej. Na 25% oszczędność pozwolą rabaty ze sklepu Sizeer, a 13% promocje znajdziemy w sklepie Wojas. Ucieszą się też wielbiciele sklepów Heavy Duty i Lala Studio, którzy zapłacą w nich 10% mniej.

Podczas Dnia Wielkich Promocji 70% obniżka czeka na klientów sklepu Cubus, który obejmie rabatami elementy zimowej kolekcji. Nie zawiodą się też fani jeansu, którzy skorzystają z 50% promocji salonu Big Star. Takim samym rabatem zostaną objęte wybrane produkty z oferty sklepu Diverse. Nawet 30% mniej za drugą, tańszą rzecz zapłacą z kolei klienci salonu New Yorker. Powodów do radości nie zabraknie także tym, którzy zdecydują się zrobić zakupy w sklepach Oodji i Vero Moda, w których kwota na rachunku zostanie pomniejszona o 13%. Dzień Wielkich Promocji ucieszy także wielbicieli marek Olimpia i Tatuum. W pierwszym zapłacimy 10% mniej za już przecenione modele dzianinowe. Drugi salon obejmie 10% obniżką cały nieprzeceniony asortyment. Z zakupów zadowoleni będą także panowie odwiedzający salon Lavard. Kupując jedną, dwie lub trzy rzeczy oszczędzą odpowiednio 10, 15 i 20%.

W poszukiwaniu ręczników i obrazów warto wybrać się do salonu Eurofirany, który zaproponuje 20% obniżkę na te właśnie produkty. Taka sama promocja czeka na klientów sklepu Go Sport, którzy przy kasie pojawią się z dwoma rzeczami. 13 stycznia to też dobry moment na zakup lamp podłogowych, które potanieją w IKEA aż o 15%. Z kolei na terenie sklepu Saturn powinniśmy szukać koloru żółtego – nim podczas Dnia Wielkich Promocji będą oznaczone produkty w promocyjnych cenach.