Sklep specjalizuje się w sprzedaży artykułów zoologicznych. Jego oferta skierowana jest do sklepów branżowych, hodowców, lecznic weterynaryjnych, a także klientów indywidualnych.

W ofercie znajdziemy szeroki asortyment akcesoriów, preparatów do pielęgnacji i wyselekcjonowanej karmy oraz przysmaków dla zwierząt domowych, wyłącznie sprawdzonej jakości. Przykładem jest włoska karma firmy Nuova Fattoria.

- Jesteśmy jej jedynym dystrybutorem w okolicy – podkreśla Jolanta Walczak, właścicielka hurtowni. - To posiadający walory smakowe, pełnostrawny i wysokoenergetyczny produkt żywieniowy przeznaczony dla psów i kotów.

Zastosowana w karmie ilość składników mineralnych, pierwiastków i witamin sprawia, że nasze zwierzęta otrzymują pokarm w pełni zaspokajający ich potrzeby dla pełnego i zdrowego rozwoju.

W hurtowni Akson zrobimy zakupy nie tylko stacjonarnie, ale także z dostawą. Wykwalifikowany personel służy konkretną i fachową poradą przy doborze odpowiednich produktów dla naszych pupili.

Z uwagi na trwający remont ul. Warszawskiej i towarzyszące mu utrudnienia w ruchu drogowym, dojazd do hurtowni jest możliwy ulicami: Żwirki i Wigury, Piaskową, Kresową oraz Młynarską. Hurtownia czynna jest: od poniedziałku do środy w godzinach 8.00-16.00, w czwartek 8.00-12.00, w piątek 8.00-16.00 oraz w sobotę 9.00-12.00. ZAPRASZAMY.