Pod koniec stycznia najmłodszych gości Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja czeka nie lada gratka. Z okazji zbliżającej się premiery „Alvin i wiewiórki: Wielka Wyprawa”, w niedzielę 24 stycznia pomiędzy 11.00 a 19.00 odbędzie się impreza dla fanów Alvina, Szymona i Teodora. Najmłodsi odwiedzający po obejrzeniu filmu, którego premiera już 22 styczniaw Kinie Helios, będą mogli jeszcze dłużej pobyć ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Dzięki wydarzeniu wszystkie dzieci wraz z rodzicami będą mogły przenieść się do Los Angeles – Miasta Aniołów, które jest nie tylko domem kreskówkowych bohaterów, ale też światową stolicą kina. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji muzycznych i filmowych, a uczestnicy wezmą udział w wiewiórkowym karaoke, zmierzą się z zumbą i będą podziwiać wokalne i taneczne umiejętności gości. Wszystkie konkursy taneczne odbędą się w filmowej, muzycznej oprawie. Ciekawą atrakcją jest również wybór króla i królowej parkietu – i to nie tylko wśród dzieci! Chętni uczestnicy zostaną zaproszeni na warsztaty taneczne prowadzone przez profesjonalnego instruktora.

W specjalnej strefie kinowej najmłodsi będą mogli obejrzeć poprzednie części przygód sympatycznych wiewiórek. Ale tańce, śpiewy czy projekcie filmowe to nie jedyne z wielu atrakcji pod hasłem „Alvin i wiewiórki”. Strefa zabawnego Teodora to gwarancja słodkiego poczęstunku i masy łakoci. Na pamiątkę wydarzenia będzie można wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

To niepowtarzalna okazja do super zabawy. W najnowszej części przygód „Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa”, Alvin, Szymon i Teodor oraz ich nowy przyjaciel Miles przemierzają Stany Zjednoczone. Ich szalona wyprawa to podróż do Miami, gdzie ich tata Dave decyduje się na podjęcie ważnej życiowej decyzji. Premiera kreskówki „Alvin i wiewiórki: Wielka Wyprawa” odbędzie się w kinie Helios w Sukcesji 22 stycznia.

Dla naszych Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia do kina Helios na dowolny seans. Jak je zdobyć? W środę o godzinie 17.00 wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl.  W tytule wiadomości należy wpisać: Konkurs Helios, natomiast w treści swoje imię i nazwisko oraz poprawną odpowiedź na pytanie – Ile sal kinowych znajduje się w Heliosie w Sukcesji? Kto pierwszy, ten lepszy!

Bilety wygrywają: Patrycja Kulak i Milena Janiak. Gratulujemy.

*regulamin konkursu do wglądu w redakcji