Maraton filmowy odbędzie się 11 czerwca. Start o godzinie 23.00.

- W ciągu jednej nocy zagramy trzy części kultowej serii "Obecność"– zachęcają organizatorzy nocnego maratonu. - Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć!

Na początek pierwsza część thrillera, w której Warrenowie zostają poproszeni o pomoc rodzinie, którą terroryzuje potężny demon. W kolejnej odsłonie badacze zjawisk paranormalnych udadzą się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy. Na deser długo wyczekiwana premiera - „Obecność 3. Na rozkaz diabła”. Małżeństwo Warren zbada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

UWAGA! KONKURS

Pięć osób, które jako pierwsze przyjdą do naszej redakcji z wtorkowym wydaniem gazety Życia Pabianic, otrzyma zaproszenie na seans filmowy w pabianickim kinie Helios. Zaproszenie nie obowiązuje na maratony, pokazy specjalne, czy festiwale. Obowiązuje natomiast na seanse we wszystkie dni tygodnia i ważne jest do 4 lipca tego roku.