Pierwszy weekend po otwarciu kina bilety sprzedawały się jak "świeże bułeczki". Stęsknieni widzowie wykupili wejściówki na niektóre filmy w mgnieniu oka. Przypomnijmy, że z powodu obostrzeń ilość miejsc na sali kinowej okrojono do 50% . Dla tych tych, którzy wówczas nie załapali się na wybrany film, w repertuarze znalazły się dodatkowe seanse. 

Oprócz zwykłego repertuaru (znajdziecie go tutaj) kino Tomi zorganizowało dla swoich widzów specjalne wydarzenie. To maraton filmów grozy, który odbędzie się 26 i 27 lutego. Start: godzina 21.10.

Maraton filmowy w kinie Tomi

Co zobaczymy na ekranie?

Autopsja Jane Doe

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu.

Piła: Dziedzictwo

Na terenie całego miasta pojawiają się ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

Blair Witch

Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

Uwaga! Ze względu na ograniczenia w ilości widzów na sali - zalecamy zakup biletów już dzisiaj. Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów przez internet oraz w kasie kina. 

KONKURS!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa podwójne bilety na dowolny termin najbliższego maratonu horrorów. Kto pierwszy, ten lepszy. Na nasz adres mailowy : konkurs@zyciepabianic.pl napiszcie, który film grozy lubie najbardziej i dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do środy (24 lutego) do godziny 12.00. Zwycięzców poinformujemy w wiadomości zwrotnej.