To cykliczne wydarzenie, podczas którego można zapoznać się z najnowszymi propozycjami dotyczącymi zdrowego stylu życia oraz prawidłowego odżywiania. Będzie można także skorzystać z porad stylistów fryzur i kosmetologów.  

Dwudniowe wydarzenie zgromadzi licznych ekspertów z zakresu zdrowia i urody. Podzielą się wiedzą, jak zadbać o siebie, by czuć się dobrze, a także zaprezentują swoją ofertę na stoiskach targowych zlokalizowanych w pobliżu sklepu Saturn.

Targi odbędą się 9 i 10 kwietnia. Spotkamy na nich: kreatorów fryzur, ekspertów medycyny estetycznej, dietetyków, a także specjalistów, którzy przybliżą pojawiające się nowości kosmetyczne oraz doradzą odpowiedni kosmetyk dla danej cery. Na targach pojawią się także przedstawiciele z kliniki masażu, producent naturalnych kosmetyków aloesowych oraz firma zapewniająca catering dietetyczny.

Lista wystawców Targów Zdrowia i Urody dostępna jest na stronie www.portlodz.pl. Na targi Port zaprasza w sobotę od godziny 10.00 do 21.00 i w niedzielę w godzinach 10.00 – 20.00.