Mocne strony osiedla to niewątpliwie przemyślane rozkłady mieszkań, niska zabudowa, ponadczasowa architektura, podziemne miejsca postojowe, ale również rozwiązania takie jak rowerownia czy wózkownia. Dlaczego jeszcze warto tu zamieszkać?

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Bliskie Piaseczno oferuje 2-,3- oraz 4- pokojowe mieszkania o ergonomicznych rozkładach. Balkon, ogródek tarasowy, przeszklona loggia – nabywcy mieszkania mogą zdecydować, która opcja pozwoli im stworzyć swoją idealną przestrzeń do życia. W inwestycji znajduje się 2-kondygnacyjna hala garażowa, jak również naziemny parking. Na terenie osiedla przewidziano stworzenie dziedzińców o charakterze wypoczynkowym, liczne nasadzenia oraz małą architekturę w formie nowoczesnych ławek i podestów.

Mieszkania Piaseczno – co znajduje się w okolicy?

Dużym plusem osiedla Bliskie Piaseczno jest również lokalizacja. Zaledwie 25 minut zajmie na dojazd autem nową trasą S7 do centrum Warszawy. W niespełna 30 minut dojedziemy również do stacji Warszawa Zachodnia nowoczesną kolejką. 5 minut to czas, jaki będzie potrzebny na dojazd rowerem do stacji PKP Iwiczna lub PKP Piaseczno.

W najbliższej okolicy osiedla Bliskie Piaseczno znajdziemy dobre przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe. W niedalekiej odległości funkcjonują lokalne sklepiki oraz markety popularnych sieci handlowych. W pobliskiej galerii handlowej N-Park możemy zrobić zakupy w sklepach takich jak RTV Euro AGD, Smyk czy SuperPharm.

Piaseczno oferuje także wiele możliwości rekreacyjnych. Nowoczesne place zabaw, spacery w parku, przejażdżki rowerowe, skateparki czy siłownie na świeżym powietrzu sprawią, że zarówno najmłodsi jak i starsi mieszkańcy nie będą mogli narzekać na brak możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Okoliczne lasy i parki krajobrazowe również zachęcają do organizowania wycieczek pieszych czy rowerowych. W okolicy Piaseczna znajdują się także stadniny koni i zabytkowa kolej wąskotorowa.