Misją firmy jest przekraczanie granic konwencjonalnego podejścia do relaksu i regeneracji – oferują produkty, które łączą w sobie najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezrównany design. Celem marki  Bodyfriend jest nie tylko dostarczenie użytkownikom luksusowych urządzeń masujących, ale przede wszystkim zaoferowanie kompleksowego rozwiązania wspierającego codzienną troskę o zdrowie, dobre samopoczucie oraz długowieczność.

Innowacyjny masaż dłoni

Najbardziej zaawansowany fotel marki – Davinci – to doskonałość technologiczna, a także przemyślane rozwiązania, które zwiększają komfort i efektywność masażu. Unikatowy system masażu dłoni, wykorzystujący akupresurę, czerwone światło LED o długości fal 620 nm, a także ogrzewanie, to prawdziwa innowacja. Dzięki połączeniu światłoterapii, akupresury i ciepła, fotel Bodyfriend Davinci oferuje ulgę w bólu i dyskomforcie związanym z problemami stawów czy kości, otwierając nowy rozdział w domowej terapii bólu.

Masaż szyty na miarę

Dzięki technologii analizy składu ciała BIA, fotel masujący Bodyfriend Davinci idzie o krok dalej w personalizacji doświadczenia masażu. Mierzy 7 parametrów (masę mięśniową, procent tkanki tłuszczowej, BMI, zawartość wody, białko, minerały i typ budowy ciała) i pozwala na zapisywanie wyników pomiarów. Użytkownik otrzymuje 3 propozycje optymalnych programów automatycznych, dopasowanych do kondycji swojego organizmu. Zapisywanie wyników pomaga w śledzeniu zmian zachodzących w organizmie, a co za tym idzie – może sygnalizować wprowadzenie zmian, np. w żywieniu czy aktywności fizycznej. Fotel wyposażono w zaawansowane programy masażu, w tym te opracowane we współpracy z Korean Academy of Meditation in Medicine, a także m. in. Brain Massage, czyli tryby poprawiające aktywność mózgu (wykorzystujące do tego dźwięki binauralne).  Automatyczne programy masażu, dostosowane na podstawie precyzyjnych danych o stanie ciała, oferują nie tylko ulgę i relaks, ale przyczyniają się do poprawy ogólnego samopoczucia, zachęcając do regularnej troski o siebie. Istotne jest także automatyczne dopasowanie podnożka, a także manualny wybór rozmiaru stopy czy położenia masażerów łydek. System masażu XD PRO zadba o perfekcyjne rozmasowanie nawet najbardziej spiętych mięśni.

Technologia i design idące w parze

Bodyfriend Davinci łączy w sobie nie tylko najnowsze technologie, ale również wyrafinowany design inspirowany włoską elegancją i nowoczesnością. Transparentny element z tyłu fotela pozwala śledzić pracę mechanizmu masującego, a starannie dopracowane detale i kolorystyka podkreślają luksusowy charakter tego mebla.

Wszystko pod kontrolą

Wyposażony w dotykowy tablet, Davinci oferuje intuicyjną obsługę i dostęp do licznych funkcji, od ulubionych aplikacji multimedialnych (np. Youtube, Netflix), przez regulację wszystkich parametrów masażu, aż po zapamiętywanie ustawień dla 29 użytkowników. Dodatkowo fotelem można sterować za pomocą panelu podręcznego. Dzięki temu, każda sesja w fotelu Davinci to nie tylko chwila relaksu, ale również osobiste doświadczenie, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

Inwestycja w zdrowie i dobrostan

Bodyfriend Davinci to więcej niż fotel masujący – to inwestycja w Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i jakość życia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ulgi w bólu, relaksu po ciężkim dniu, czy wsparcia w codziennym dbaniu o kondycję fizyczną i emocjonalną, Davinci oferuje kompleksowe rozwiązanie, które zmieni Twoje podejście do domowej terapii i masażu. Odkryj nowy wymiar luksusu i zadbaj o siebie z Bodyfriend Davinci. Fotel jest dostępny w ofercie Rest Lords.