Jak radzić sobie ze stresem? Niektórzy uciekają w sport, inni szukają relaksu w klubach, z przyjaciółmi, rodziną lub hobby. 

My znamy jednak inny sposób, który nie tylko rozluźni Twoje mięśnie, poprawi pracę organizmu, ale także zniweluje napięcie. Fotele z masażem to sekret, który znają najbardziej wymagające osoby. Skoro inwestujesz czas na to, by zarabiać ponad normę, zadbaj również o to, by napięcie nie zniszczyło tego, co próbujesz zbudować. Przedstawimy Wam kilka rozwiązań z firmy Rest Lords, które pozwolą odpocząć w biurze lub domu. 

Materiały, czyli różnice na pierwszy rzut oka

Czasem wystarczy postawić obok siebie dwa różne fotele masujące, by od razu wiedzieć, który był droższy. Czy to jednak znaczy, że jest także lepszy? W tej branży materiały i detale mają ogromne znaczenie, lecz najważniejsza jest funkcjonalność! Wystarczy spojrzeć na wyposażenie od firmy Rest Lords, żeby mieć pewność, że trafiliście na asortyment z najwyższej półki.

Czy design i wykonanie mają znaczenie dla komfortu użytkowania? Tak! Zupełnie inaczej działa podstawowy program masażu na perfekcyjnie wyprodukowanym modelu z markowej skóry, niż tanich zamiennikach, które powodują nadmierną potliwość i dyskomfort. Do tego dochodzi kwestia związana z wygodą pielęgnacji, wytrzymałością szwów i satysfakcją z dopasowania stylu komponentów do aranżacji pomieszczenia. 

Wielkość, dodatki i gadżety

Kupujemy duże domy i samochody, chociaż ich nie potrzebujemy. Po co? Ponieważ nas stać i chcemy pokazywać dominację nad innymi. Podobnie wygląda sytuacja, gdy chodzi o fotele do masażu, które będą znajdować się w miejscach, gdzie inni je zobaczą. Styl biznesowy to nie tylko elegancja, to również luksus i funkcjonalności, których w wielu przypadkach nie potrzebujemy. Za duże biura, niewykorzystana przestrzeń i fotel relaksujący, który zajmuje miejsce trzech mniejszych produktów. Czy jest w tym coś złego? Oczywiście, że nie!

Jeśli chodzi o interesujące narzędzia, które sprawią, że będziecie mogli poczuć się jak prawdziwe wilki biznesu, to Massaggio Stravagante nie ma sobie równych. Oferuje on zarówno rozciąganie, które sprawi, że wielogodzinna batalia z klientami odejdzie w zapomnienie, jak i ogrzewanie, dzięki któremu chłodny wieczór przestanie powodować dyskomfort. Dodatkowo każdy może włączyć swoją ulubioną muzykę za pomocą połączenia bluetooth z urządzeniami multimedialnymi

Jakby tego było mało, Massaggio Stravagante zapewnia funkcję Zero Gravity i jonizator powietrza. Możesz więc odetchnąć pełną piersią, bez obaw o smog, który skutecznie zatruwa życie wszystkich mieszkańców dużych miast. 

Zaawansowana technologia i fotele masujące 

Wszystko, co dostosowane jest do potrzeb biznesmenów i bizneswoman, musi być maksymalnie rozbudowane. Codziennie starają się oni poprawiać swój status majątkowy, więc nic dziwnego, że oczekują od swoich inwestycji najwyższej klasy. Massaggio Stravagante to 7 programów automatycznych, 11 manualnych i 2 indywidualne. Interesującą i bardzo innowacyjną technologią jest przestrzenny masaż 3D, który potęguje doznania

Nie byłoby to nic spektakularnego, gdyby nie fakt, że oprócz klasycznych rolek, producent zastosował aż 68 poduszek powietrznych. Zajmują się one głównie ramionami i nogami, dzięki czemu całe Wasze ciało jest rozmasowywane jednocześnie – tak, jakby kilku masażystów w jednym momencie obsługiwało tylko i wyłącznie Ciebie, a każdy był odpowiedzialny za jedną kończynę lub odcinek pleców.  

Czy nie brzmi to fascynująco? Według nas tak!