Jesienny Wielki Kiermasz Odzieżowy po raz kolejny przyciągnie tłumy pabianiczan. Trudno się dziwić: od najbliższej soboty (17 listopada) będzie można kupić markową odzież taniej niż kiedykolwiek - w cenach już od 50 i 100 zł. A to już 14. raz!
 

Jakich ubrań możemy się spodziewać? Sprawdzonych, europejskich marek.

Tradycyjnie panie i panowie mogą ubrać się w doskonałej jakości odzież firmy Campione. Na wyprzedaży będą hiszpańskie spodnie Jocavi, casualowe propozycje marki Sandwich . Wiele osób ucieszy fakt, że dostaniemy końcówki kolekcji DEHA i YAYA. Mężczyzna kupi odzież Claudio Campione i spodnie Alberto.

- Będą kurtki, ciepłe swetry, fajne koszule, sporo sukienek i super wygodnych spodni. Wiele propozycji przygotowaliśmy z myślą o prezentach mikołajkowych i świątecznych – uchyla rąbka tajemnicy organizator. Dlatego amatorów markowej odzieży nie trzeba przekonywać, żeby odwiedzić nas po raz kolejny!

Skąd wielka popularność kiermaszu? Ubrania, które w sklepach kosztują w granicach 400, 500, a nawet 1.000 zł, tu kupimy dużo taniej. To końcówki kolekcji - ubrania nowe, pierwszego gatunku. To świetna okazja, by zrobić zakupy świąteczne lub wyposażyć się na śnieżne szaleństwo podczas zimowych ferii.

Gdzie tym razem ulokował się kiermasz? W nowym miejscu - przy ul. Zamkowej 4/ róg Lipowej - przy Fabryce Wełny.

Kiermasz potrwa do 1 grudnia, godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 i w soboty 10.00-14.00.