– Dzięki nim każda pani może zaprezentować swoje nogi - mówi Sebastian Werner z salonu rajstop i bielizny przy ul. Moniuszki 67.

Modne leginsy w cętki lub motyw wężowej skóry komponują się z gładkimi tunikami. Niezwykle seksowne, obcisłe, mocno połyskujące leginsy nawiązują do stylu lat osiemdziesiątych. Przylegając do ciała niczym druga skóra, doskonale modelują sylwetkę. Hitem będą te ze specjalnej jeansowej elastycznej dzianiny. Ciepłe bawełniane lub z polarowej dzianiny będą uzupełnieniem długich swetrów. Elegantki docenią te z biżuteryjnymi wykończeniami i z kryształkami Swarovskiego. Prawdziwe fashionistki zachwycą się odważnymi leginsami w opartowskie wzory i z nadrukami zdjęć.
W salonie przy Moniuszki można dostać zawrotu głowy od szerokiego wyboru rajstop, kolanówek i skarpet i getrów. Poszukiwane są gładkie cienkie rajstopy, w których nie lecą oczka. Specjalna przędza jest bardzo gładka i odporna na zaciągnięcia. Również ażurowa rajstopa przeżywa kolejną odsłonę, noszona do podobnie ażurowych rzeczy w tej samej tonacji kolorystycznej.

- Teraz poszerzamy ofertę o stroje kąpielowe dla pań i dzieci, kąpielówki dla panów, stroje gimnastyczne i pidżamy dla dzieci – mówi pan Sebastian. - Jesienią zapraszamy po modele sportowe, latem po bikini.

Ogromny wybór rajstop, pończoch, getrów, leginsów, bielizny, skarpet i kolanówek, kostiumów kąpielowych i rękawiczek, również dla panów, czeka w sklepie przy ul. Moniuszki 67 od pn. do pt. od 10.00 do 18.00. W sobotę sklep zaprasza od 9.00 do 15.00.