Już wkrótce znawcy kulinariów z regionu łódzkiego będą mogli zaopatrzyć się w zdrowe i naturalne produkty, sprzedawane podczas Jarmarku Produktów Regionalnych. Port Łódź zaprasza od 20 do 23 lutego. Wystawcy oferować będą swoje produkty obok sklepu Saturn w godzinach otwarcia centrum.

Razowe i z ziarnami – wszystkie chleby dostępne podczas Jarmarku Produktów Regionalnych kusić będą swojskim aromatem i chrupiącą skórką. Kupujący będą mogli zaopatrzyć się również w pyszne drożdżówki, smaczne wędliny, sery czy ręcznie wyrabiane krówki prosto z Mazur. Na wielbicieli bakalii czekać będą kandyzowane plastry ananasa, kiwi i suszona papaja. Nie zabraknie również aromatycznych przypraw świata i egzotycznych herbat. Coś dla siebie znajdą także smakosze miodu - odwiedzający Jarmark w Porcie Łódź będą mogli wybierać zarówno spośród tradycyjnych, jak i jego pitnych odmian.

Na odwiedzających Jarmark Produktów Regionalnych czeka też unikatowa, ręcznie wytwarzana biżuteria: kolczyki, wisiorki i bransoletki. Z kolei fani niebanalnego stylu będą mogli nabyć oferowane przez wystawców obrazy.