Nowe buty na szczęście

Podczas czerwcowego Dnia Wielkich Promocji cenowe obniżki zaproponują salony Altero, CCC, Lasocki, Gino Rossi i Deichmann, których klienci zaoszczędzą podczas zakupów aż 20%. Na promocje będą mogli liczyć również ci, którzy odwiedzą sklepy Ecco i Filippo. Pierwszy z nich zaproponuje rabat sięgający 15%, w drugim będzie można liczyć na 13-procentową zniżkę. Nie zawiodą się fani marki Heavy Duty, którzy zaoszczędzą tego dnia 10%. Taka sama promocja czeka na klientów sklepu Ryłko, którzy na zakupy wydadzą minimum 300 zł.

Szczęśliwe odzieżowe zakupy

Szczęście będzie sprzyjać tym, którzy 13 czerwca zajrzą do sklepów Big Star i Cubus, gdzie wybrany asortyment potanieje aż o 50%. Nie zawiodą się również klientki salonu Monnari. Sklep zaproponuje promocję sięgającą 40%. Natomiast panie, które zdecydują się na zakupy w sklepach Dom Mody Skórska i Tchibo, za wybrane ubrania zapłacą o 20% mniej. Taka sama obniżka będzie czekać w salonach Change Lingerie i Esotiq. Wizyta w sklepie Gatta to szansa na zaoszczędzenie 15% przy zakupach przekraczających 20 zł. Interesującą ofertę przygotuje również sklep KappAhl, w którym kupując tego dnia trzy rzeczy, zapłacimy jedynie za dwie. Podczas Dnia Wielkich Promocji coś dla siebie znajdą także eleganccy panowie. W sklepie Kastor kupując jedną koszulę, drugą będą mogli nabyć za symboliczną złotówkę. Swoich fanów nie zawiedzie też salon Pawo, w którym odzież potanieje o 60%. Tego dnia w Pawo będzie obowiązywał również 30-procentowy rabat na obuwie. 13 czerwca warto wybrać się także do sklepu Lavard, gdzie przy zakupie jednej rzeczy klienci otrzymają 10% zniżki, dwóch 15%, natomiast w przypadku zakupu trzech rzeczy będzie można liczyć na 20-procentowy rabat.

Drobiazg do domu i prezent dla siebie – na szczęście!

20-procentowe rabaty czekają na tych, którzy 13 czerwca udadzą się do salonu Empik i Home&You. Pierwszy zaoferuje tańsze książki, w drugim promocja będzie obowiązywać na wszystkie nieprzecenione produkty. O 20% potanieje również ceramika, ręczniki i narzuty w sklepie Eurofirany. Ucieszą się stali bywalcy sklepu IKEA. Podczas Dnia Wielkich Promocji 15-procentowym rabatem zostaną objęte wybrane kołdry i poduszki. Taka sama obniżka czeka na posiadaczy karty IKEA FAMILY, którzy zdecydują się na zakup elementów serii SKUBB. Interesującą ofertę przygotował też salon Pandora. Kupując w nim dwa produkty, trzeci otrzymamy w prezencie. Jeżeli zdecydujemy się na czwarty, zapłacimy za niego tylko połowę. Swoich klientów nie zawiedzie również perfumeria Douglas, w której cały asortyment zostanie objęty 10-procentowym rabatem.

To nie wszystkie promocje, jakie Port Łódź przygotował z okazji Dnia Wielkich Promocji. Pełna lista rabatów znajduje się na stronie: www.portlodz.pl.