8 marca w godzinach 12.00-18.00 w sklepiku szwedzkim odbędzie się gotowanie na żywo, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych dań: łososiowego rock&rolla, tanga dla dwojga czy szafranowego twista. Będzie więc nie tylko smacznie, ale i tanecznie.

Łososiowy twist, czyli roladka z chlebka polarnego, łososia i sałaty lodowej z dodatkiem sosu musztardowo-koperkowego to oryginalny pomysł na przekąskę podczas spotkania z przyjaciółmi.

Tango dla dwojga, czyli łosoś w sosie pomidorowym z suszonymi pomidorami podany na makaronie pełnoziarnistym to danie, które sprawdzi się jako lekki, pełnowartościowy obiad.

Z kolei szafranowy twist w postaci bułeczki szafranowej z sosem waniliowo-czekoladowym, podany w towarzystwie bezalkoholowego szampana będzie pysznym deserem.

W ofercie sklepu znaleźć można wiele produktów idealnych na prezent z okazji Dnia Kobiet. Dodatkowo dla wszystkich klubowiczów IKEA Family przygotowano ofertę specjalną - 30 proc. na świece w szkle Tindra, która obowiązywać będzie w dniach 7-10 marca.