Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tego rodzaju produktów pozwala pracownikom sklepu nie tylko w sposób wzorowy obsłużyć klientów składających typowe zamówienia, ale także wspomóc posiadaną wiedzą przy niestandardowych realizacjach, doradzając optymalne rozwiązania techniczne oraz dopasowując osprzęt oświetleniowy pod dokładne preferencje klienta. Stawiając sobie za naczelny cel zadowolenie konsumentów, zespół ELED.pl wciąż powiększa zakres posiadanej wiedzy oraz poszerza ofertę dostępnych w sprzedaży produktów, starając się zadowolić także klientów poszukujących niszowych sprzętów i marek.

W ofercie sklepu z oświetleniem LED znaleźć można żarówki LED wielu cenionych marek i producentów, będące najczęstszym przedmiotem poszukiwań przez osoby pragnące zastąpić tradycyjne żarówki żarnikowe osprzętem oświetleniowym korzystającym z technologii ledowych. Kolejnym segmentem, w sprzedaży którego specjalizuje się sklep internetowy, są taśmy ledowe (nazywane też czasem listwami LED lub paskami LED) – umieszczane w ciągu diody LED na specjalnym podłożu z taśmą klejącą. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, różniąc się rodzajem instalowanych w nich diod oraz gęstością ich usytuowania. Takie rozwiązania techniczne dedykowane są wszędzie tam, gdzie zależy nam na efekcie dekoracyjnego, a zarazem efektywnego oświetlenia.

Ważne miejsce w ofercie ELED.pl zajmują różnego rodzaju sterowniki ledowe oraz inne elementy układów oświetleniowych, pozwalające na kontrolowanie natężenia światła za pomocą specjalnych wyłączników lub różnego rodzaju pilotów, zmianę jego barwy, a także tworzenie inteligentnych systemów oświetleniowych reagujących na gesty oraz ruch. Tego rodzaju instalacje znajdują coraz szersze zastosowanie nie tylko w prywatnych domostwach, ale także w lokalach o przeznaczeniu komercyjnym i usługowym oraz w obiektach użyteczności publicznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stworzona przez zespół platforma internetowa pozwala klientom sklepu internetowego na składanie zamówień on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dążąc do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług, pracownicy sumiennie podchodzą do deklarowanego czasu wysyłki towaru, realizując typowe zamówienia w terminie jednego dnia roboczego od jego złożenia. W razie problemów związanych z planowaną instalacją oświetleniową lub problemów technicznych podczas jej eksploatacji, sklep internetowy zapewnia support techniczny, starając się rozwiązać pojawiające się komplikacje oraz problemy.

Oferta sklepu internetowego skierowana jest nie tylko do konsumentów, ale także do klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Selekcjonowane w sposób rzetelny i rygorystyczny produkty pozwalają zapewnić ich bezawaryjne działanie na długi okres czasu, czyniąc ich wybór optymalnym dla klientów poszukujących sprawdzonych i kompletnych rozwiązań technicznych.

Zobacz nowy ELED.pl