Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, gdzie przygotować sylwetkę na letni sezon i nabrać formy, wybierzcie się na Dni Otwarte do Formowni (ul. Zamkowa 2).

21 i 22 marca wykwalifikowani trenerzy oraz instruktorzy będą udzielać bezpłatnych konsultacji oraz poprowadzą dla Was zajęcia, między innymi pierwsze w tym sezonie zajęcia Bikini Forma.

W ramach Dni Otwartych w poniedziałek o godz. 19.30 będzie można wysłuchać ciekawego wykładu pt. "Żywienie okołotreningowe - czyli jak, ile i co jeść, aby trening był efektywny". Poprowadzi go jeden z trenerów Formowni - Mateusz Damięcki. Mateusz wierzy, że odpowiednie żywienie nie tylko wpływa na efekty treningowe, ale poprawia zdrowie i jakość życia. Jako sportowiec, trener oraz pasjonat wiele metod dietetycznych sprawdził najpierw na sobie, co dało mu jeszcze więcej doświadczenia. Szkoli się u najlepszych dietetyków w kraju. Wciąż pogłębia wiedzę w dziedzinie interpretacji wyników badań i oceny stanu zdrowia, żywienia w chorobach cywilizacyjnych, sporcie oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej.
Partnerem Dni Otwartych są Tkalnia SPA&Wellness oraz klinika Hollywood Smile.
Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z Tkalnia SPA&Wellness przygotowali wiele atrakcji. Będzie można skorzystać z bezpłatnego badania trychologicznego skóry głowy, poradzić się specjalisty. SPA zaprezentuje premierowe zabiegi, jak świecowanie uszu, peeling ciała Udvartana czyli masaż peelingujący na bazie ziół o działaniu antycellulitowym i detoksykującym. Specjaliści z Tkalnia Spa&Wellness zaprezentują masaż dłoni świecą – świece MaBougie i Dx Twin i Maximus – skuteczne metody w walce z cellulitem, wyszczuplenie i ujędrnienie ciała.

Każdy, kto skorzysta z konsultacji ze specjalistami z Tkalnia SPA i zostawi dane do kontaktu, zostanie zapisany do pakietu lojalnościowego i otrzyma voucher na kwotę 40 zł do wykorzystania w Tkalnii SPA. Szczegóły promocji znajdziemy na funpage Tkalni na Facebooku.

Na gości Dni Otwartych czekają prezenty, degustacje soków i konkursy.