Z okazji Dnia Dziecka Port Łódź w najbliższy weekend przeistoczy się w prawdziwą, podwodną krainę. Na maluchy czekać będą wspaniałe atrakcje oraz dyplomy i upominki. Do zabawy centrum zaprasza całe rodziny w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 19.00.

Dzień Dziecka w Porcie Łódź upłynie na zabawie w morskich głębinach. Dla najmłodszych przygotowane zostały interaktywne spektakle „H2O to jest to!”, podczas których dzieci przeżywać będą niezwykłe przygody razem z morskimi bohaterami. Krab Stefan, Rybka Norris, Ślimak Waldek czy Rekin Młotek – to oni uczynią ten dzień wyjątkowym. Maluchy, które w ten weekend odwiedzą centrum, będą także mogły stworzyć własną, złotą rybkę, poharcować w głębinach i zrobić sobie zdjęcie z podwodnymi stworami. Jak zawsze czekać będą na nich animatorzy, którzy tym razem namalują na ich buźkach morskie motywy. Dla tych, którzy wezmą udział we wszystkich zabawach, przygotowane zostaną specjalne dyplomy i upominki od Portu Łódź.

Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował także zmagania drużynowe dla całych rodzin. Nauka tworzenia prawdziwych marynarskich węzłów, quizy i zagadki portowe, a także nauka języka wielorybów i rodzinne memory – to tylko niektóre zaplanowane zabawy. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

Port Łódź zaprasza wszystkich amatorów przygód na podwodny Dzień Dziecka w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 19.00. Mapkę opisującą wszystkie atrakcje będzie można odebrać w Punkcie Info, na terenie Atrium Portu Łódź, przy sklepie IKEA, gdzie zlokalizowana będzie także scena.