- Zapraszamy między godziną 11.00 a 19.00, wszystkie nasze atrakcje są bezpłatne – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź

Poniedziałek - papierowe łamańce

Origami, czyli japońską sztukę składania papieru w najbardziej fantazyjne kształty będzie można odkrywać w wakacyjne poniedziałki. Jeżeli po zabawie z papierem najmłodsi goście Patio będą mieli ochotę na inne formy plastycznej ekspresji, z pewnością ucieszy ich pomysł użycia farb do pomalowania twarzy. Oprócz tych zajęć dzieci będą mogły też uczestniczyć w tradycyjnych zajęciach plastycznych - z kredkami i papierem w roli głównej.

Relaksujący masaż we wtorek

Jak sama nazwa wskazuje, Wyspa Relaksu jest miejscem, na którym nie tylko umysł, ale i ciało odpoczywa. Duża w tym zasługa masażysty, który we wtorki oferuje klientom Portu Łódź odprężające masaże. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zrzucić z siebie ciężar codziennych spraw i poddać się wakacyjnemu luzowi.

Tanecznym krokiem w środek tygodnia

Tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Dla zrelaksowanych Wyspiarzy nie ma to jednak żadnego znaczenia. Zarówno ci bardziej, jak i mniej tanecznie zaawansowani na środowej Wyspie Relaksu będą mogli pobujać się w rytm wakacyjnych przebojów i obejrzeć profesjonalne pokazy gorącej salsy czy rumby.

Wakacje dla dłoni – zawsze w czwartek

Dłoniom także należy zafundować wakacyjny odpoczynek.
W końcu dni w roku, które poświęcamy na ich pielęgnację możemy policzyć na palcach… jednej ręki. W sierpniowe czwartki nadarzy się okazja, aby nasze dłonie trafiły w ręce profesjonalnych manicurzystek. Tropikalne kolory, eleganckie czerwienie czy klasyczne odcienie beżu i różu – pomysłów na podkreślenie paznokci jest wiele.

Wszystkie te atrakcje dostępne będą bezpłatnie przez cały sierpień od poniedziałku do czwartku w godzinach 11.00-19.00, bez konieczności dokonywania wcześniejszych zapisów.

Na Wyspie Relaksu codziennie można także korzystać z rozstawionych leżaków i stolików, a dla najmłodszych przygotowano piaskownicę z zabawkami.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.