W centrum znajdziemy produkty z różnych półek cenowych, które 13 grudnia (czwartek) będzie można kupić w promocyjnych cenach. Tego dnia warto skorzystać z 20% obniżki, którą oferują sklepy CCC, Wojas oraz Venezia. Promocyjne oferty na bieliznę znajdziemy w Change Lingerie (30% rabatu na nową kolekcję), Esotiq (20% rabatu na cały asortyment), Etam (20% rabatu na całą kolekcję przy zakupie minimum 2 sztuk) oraz w sklepie Triumph (15% rabatu przy zakupie przynajmniej dwóch rzeczy).

Równie dobrym pomysłem na świąteczny prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, będą biżuteria lub kosmetyki. Podczas „Szczęśliwej 13-tki” warta uwagi jest oferta marki W.KRUK. Przy zakupach za minimum 500 zł otrzymamy rabat na wybrany asortyment w wysokości 15%, a dodatkowo w prezencie za symboliczną złotówkę dostaniemy naszyjnik z kolekcji „rajski ogród”.

Marka SWISS przy zakupie zegarka za kwotę powyżej 300 zł obniży nam rachunek o 10%. Jeśli planujemy sprezentować bliskiej osobie kosmetyczny upominek pod choinkę, warto zainteresować się promocją w Yves Rocher. 13 grudnia przy zakupie dwóch kosmetyków (z wyłączeniem tych oznaczonych zieloną kropką) sklep naliczy nam 40% rabatu na tańszy produkt i 50% rabatu na drugi – droższy. Pięknie pachnące kosmetyki do pielęgnacji zakupimy również w sklepie Organique. Przy zakupach powyżej 70 zł sklep obniży nam rachunek o 15%, natomiast przy zakupach powyżej 100 zł cena będzie pomniejszona o 20%.

Na prezent od Mikołaja czekają mali miłośnicy mody? Idealną niespodziankę w takiej sytuacji będzie można zakupić w Lux Baby. Sklep oferuje rabat w wysokości 10% na kolekcję La Millou i zabawki oraz 25% rabatu na kolekcję Mayoral.

Jak zwykle o klientach nie zapomniała IKEA. W dniach od 10 do 16 grudnia choinki, stroiki, girlandy oraz roślinne dekoracje świąteczne będzie można kupić w sklepie aż o połowę taniej!