W weekend od 23 do 25 listopada na święto zakupów zaprasza Port Łódź i sklep IKEA. Podczas dni wyprzedaży odwiedzający centrum będą mieli okazję upolować asortyment z najnowszych kolekcji nawet z 70-proc. zniżką.

W zdecydowanie niższych cenach kupimy najnowsze kolekcje marek odzieżowych, obuwniczych, bieliźnianych i biżuteryjnych. Specjalne oferty przygotowały także sklepy z asortymentem wyposażenia wnętrz oraz artykułami gospodarstwa domowego i urządzeń elektronicznych. Nie zabraknie również promocji na pyszne jedzenie – akurat do skorzystania w przerwie podczas zakupów.

W IKEA z kolei klienci znajdą ponad 500 produktów z działu meble i akcesoria, za które zapłacą tylko jedną czwartą ceny. Tak ogromna zniżka dotyczy m.in. limitowanych kolekcji FOREMAL, HJARTELIG, SPANST, YPPERLIG. O blisko 50 proc. przecenione zostaną stoliki LACK w odcieniu brzoza oraz silikonowe foremki BAKGLAD, które szczególnie przydadzą się do świątecznych wypieków. Zniżki obowiązywać będą także na pościel i tekstylia domowe. Dla dzieci będą książki po 9,99 zł. Promocja z okazji Black Friday nakłada się w czasie z ofertą -15 proc. dla Klubowiczów IKEA na pledy, poduszki i poszewki dekoracyjne, dywany i wycieraczki oraz świece i świeczniki, a także -10 proc. na sofy, fotele i system BESTA. W tych dniach zniżka dla klubowiczów obowiązywać będzie od ceny promocyjnej.

Pełna lista ofert przygotowanych z okazji Black Friday znaleźć można na stronie internetowej www.portlodz.pl