Właśnie mija pierwszy rok otwarcia naszego lokalu. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Pabianic do wspólnego świętowania. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę i do każdego zamówienia będzie można nabyć piwo za symboliczną złotówkę - mówi właściciel.

Wypasiony Hamburger przy ul. Południowej 17 (przy dużym rynku) przypomina nam smak hamburgerów z lat 90. W menu są również: cheesburgery, kurczak- i frytkoburgery, mega zapiekanki, hot- dogi i frytki. Właściciele bardzo zwracają uwagę na jakość produktów, co chwile przygotowują nowe dania. Hamburgery to podstawa i one nie zmieniają się nigdy.

Specjalnie na pierwsze urodziny odświeżono fasadę  i zmieniono wnętrze, by zaskoczyć stałych klientów i zadowolić nowych. Zapytaliśmy bywalców lokalu, co sądzą o Wypasionym Hamburgerze i serwowanych tam daniach. Co usłyszeliśmy?

Niskie ceny, mega porcje, smacznie. Właściciele bardzo mili, uśmiechnięci- przekonuje pani Ania, klientka baru.

Hamburgery przenoszą w czasie do lat 90- tych, pomysł właścicieli aby podawać jedzenie takie jak było w budkach przy SDH-u w 100% trafiony i wykonany. Często bywam w lokalu zamawiam na szybko. Świeżo, miła atmosfera. Zawsze wychodzę najedzony.- zachwala jeden ze stałych klientów.

Wypasiony Hamburger zaprasza od wtorku do czwartku, w godzinach 13:00 – 22:00, w piątki i soboty 12:00- 01:00, a w niedzielę 13:00-21:00.

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 534 667 555 poprzez stronę https://www.wypasionyhamburger.pl/restauracja/bar-wypasiony-hamburger i Glovo.

Zachęcamy do śledzenia konta na Fb i bądź na bieżąco z wydarzeniami.

Przyjdź i sprawdź smak hamburgerów.