Horoskop na 2011 rok  - napisała astrolog Izabela Podlaska

Nowy rok przed nami, a my z ciekawością zaglądamy w gwiazdy, co przyniosą w tym roku każdemu z nas. Czeka nas naprawdę ciekawy rok, bo aż 3 planety zmienią swój znak zodiaku: Neptun wejdzie na kilka miesięcy do znaku Ryb, Uran wkroczy na dobre do znaku Barana, a Jowisz przemierzy aż trzy znaki zodiaku: przewędruje od Ryb, przez Barana do Byka. Energia planet się zmieni, a wraz z nimi nasze życiowe plany i marzenia.

 

Znaki kardynalne – wielkie zmiany

Osoby urodzone w znakach kardynalnych (Baran, Rak, Waga, Koziorożec) mają przed sobą rok wyzwań i ważnych życiowych wyborów. Planety szykują im wielkie zmiany i będą hartować ich charakter. A że znaki kardynalne do strachliwych nie należą, przyjmą wyzwania planet z otwartą przyłbicą. Transformujący Pluton i dyscyplinujący Saturn będą pilnować, aby Wasze działania były skuteczne, a zmiany życiowe głębokie. Jowisz w znaku Barana od stycznia do czerwca będzie wspierał wszystkie Wasze działania i amortyzował upadki czy łagodził skutki błędnych decyzji i pomyłek. Uran, planeta nagłych i szybkich zmian, doda Wam odwagi w realizacji odważnych, ale ryzykownych planów. Barany, którym Jowisz już od początku roku doda energii, będą w tym roku grać pierwsze skrzypce na każdym polu: i zawodowym, i uczuciowym. Sięgniecie po to, co Wam się od dawna należy, bo jesteście w tym roku ulubieńcami gwiazd. Aby wszystko się udało, musicie jednak od czasu do czasu słuchać tego, co inni mają Wam do powiedzenia. Raki, które zazwyczaj czekają z podjęciem działań do ostatniego momentu, w tym roku powinny przestać robić jeden krok w przód i dwa kroki w tył i bez oglądania się na innych dać całą naprzód. Wagi, które zawsze radzą się innych przed podjęciem decyzji i nie lubią robić niczego same, w tym roku powinny zebrać się w sobie i zacząć podejmować samodzielne decyzje. Tylko tak korzystnie wykorzystacie wpływ Saturna, który przemierza Wasz znak. Koziorożce, aby nie przegrać życiowych okazji i szans, muszą w tym roku zmienić strategię i nie trzymać się kurczowo planu, który realizują od lat. Planeta zmian i życiowych rewolucji Uran, wraz z Plutonem, Saturnem i Jowiszem dadzą Wam okazję na rozpoczęcie zupełnie nowej drogi, która zaprowadzi Was na sam szczyt.

Znaki stałe – cała naprzód!

Ci, którzy urodzili się w znakach stałych (Byk, Lew, Skorpion, Wodnik) są w wyjątkowo dobrej sytuacji. Planety w tym roku wspierają Was jak mogą w realizacji Waszych życiowych planów. Wszystko, co sobie zaplanujecie, uda się na pewno. Zacznijcie więc realizować swoje marzenia. Byki, które będą ulubieńcami gwiazd w tym roku, mogą się spodziewać większej ilości pieniędzy oraz pokonają przeszkody za sprawą Jowisza, który od czerwca do grudnia będzie gościł w ich znaku zodiaku. Dodatkowo harmonijne wpływy Plutona i Urana sprawią, że nic nie będzie mącić Waszego spokoju. Uwierzcie w swoje marzenia i nie narzekajcie na swój los, a wszystko się uda. Lwy, które mają w tym roku wiele do wygrania, rozwiną skrzydła i zostaną docenione za to, co robią od kilku lat dzięki Jowiszowi i Saturnowi. Nie rezygnujcie z niczego, co Wam się należy, a osiągniecie sukces. Skorpiony, zawsze czujne i gotowe do obrony przed ukrytymi wrogami, w tym roku powinny zrelaksować się i poświęcić więcej czasu sobie, rodzinie i swojemu hobby. Uważajcie tylko, aby nie wydawać za wiele i nie brać za dużo kredytów, bo Jowisz od czerwca będzie Was kusił kolejnymi ofertami. Wodniki mają przed sobą spokojny rok. Sprawy, które przez ostatnie lata się dłużyły lub komplikowały, teraz załatwicie bardzo szybko. Aby zostać ulubieńcami gwiazd, powinny zadbać o swoje zdrowie i podjąć ważne decyzje dotyczące związków – w tym roku przestaniecie mieć wątpliwości.

Znaki zmienne – koniec kłopotów

Osoby, które mają Słońce w znakach zmiennych (Bliźnięta, Panny, Strzelce, Ryby), wreszcie poczują ulgę, bo nadchodzi koniec ich trosk i kłopotów. Przez ostatnie lata wpływ planet mobilizował Was do zmian i sprawiał, że musieliście podejmować trudne życiowe decyzje. Uran wciąż zaskakiwał was nowymi życiowymi sytuacjami, a Saturn przymuszał do ciężkiej pracy i trudnych kompromisów. Od tego roku czeka Was całkowita zmiana planetarnych energii. Dla Bliźniąt nadchodzą lepsze czasy. Nic już nie będzie Was blokować ani Wam przeszkadzać. W tym roku zaliczacie się do ulubieńców planet, a Jowisz, Saturn i Uran wniosą w Wasze życie wiele pozytywnej energii, radości i urozmaicenia. Wreszcie będziecie mogli być sobą, a sukces zawodowy i osobiste szczęście zależeć będą tylko od Was. Panny nie będą już musiały tak skrupulatnie oszczędzać i liczyć się z wydatkami, a Wasz wysiłek i intelektualne zalety zostaną w końcu docenione. Jowisz i Pluton będą Was wspierać w każdej dziedzinie życia, nie bójcie się więc pokazać, na co Was stać. Strzelce są w tym roku zdecydowanie ulubieńcami gwiazd, a ich szanse na powodzenie, i uczuciowe, i zawodowe, są bardzo duże. Szczególnie pierwsza połowa roku przyniesie Wam okazje, do wspięcia się wyżej w zawodowej hierarchii lub do poukładania życia osobistego. Ryby natomiast przestaną odczuwać uciążliwości losu i wypłyną na szerokie wody. Wpływ Jowisza i Plutona zapewni Wam spokój i lepsze życiowe perspektywy. Przestaniecie się czuć blokowani czy nawet poszkodowani przez los. Poczujecie, że to wy w tym roku macie we wszystkim decydujący głos. astroportal.pl

Szczegółowy horoskop Izabeli Podlaskiej na stronie: czary.pl/horoskopy/hor_opis_roku.php#top