Jednak chiński producent robi ogromne postępy w dostarczaniu wyjątkowych telefonów z większą liczbą aplikacji, gier i usług za pośrednictwem własnej galerii aplikacji w miarę upływu czasu. Najnowszą ofertą na 2021 r. jest Huawei P smart, który zawiera imponujący sprzęt ze względu na swoją cenę i prawie to, czego oczekujemy od Huawei.

Projekt

Mówiąc o konstrukcji Huawei P smart 2021 wszyscy wiemy, że jest to urządzenie ze średniej półki, ale jego wygląd mówi inaczej. Ten telefon jest dostępny w dwóch pięknych kombinacjach kolorystycznych, które oddychają kryształem i nocną czernią, inspirowaną pięknem światła, a zakrzywione krawędzie Shadow 3D z tyłu pozwalają łatwo chwycić urządzenie, które dobrze leży w dłoni i sprawia, że czujesz się lepiej w trzymać. Waga urządzenia to 206g, a zasilacz 56g.

Specyfikacje

Wyświetlacz

Jeśli chodzi o wyświetlacz, wszyscy wiemy, że Huawei nigdy nas nie zawodzi. Otóż w takim przypadku Huawei p smart 2021 ma duży wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala o rozdzielczości 2400 x 1080 i gęstości pikseli 395 PPI. Mówiąc o dotyku jakim jest IPS, pojemnościowy ekran dotykowy i błyszczące wykończenie z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Ostatnią rzeczą w jego wyświetlaczu jest współczynnik proporcji 20: 9, który zapewnia duży ekran, aby zobaczyć każdy szczegół treści na nim.

Kamera

Zgodnie z oczekiwaniami, Huawei nie mógł upuścić piłki aparatami, więc w Huawei p smart 2021 znalazły się 3 obiektywy Real. tylny aparat ma zdolność 48 MP, której będziesz używać do większości zdjęć. Obiektywy rejestrują bardziej skomplikowane obrazy, które sztuczna inteligencja popycha dalej. Inny ultraszerokokątny obiektyw 8 MP jest przyzwoity i oferuje kąt 120 stopni, aby uchwycić więcej szczegółów na obrazie. Aparat głębi 2MP jest odpowiedni do zdjęć z bliska, aby uzyskać drobniejsze szczegóły.

Oczywiście żaden smartfon nie jest kompletny bez przedniej kamery. Huawei P smart 2021 ma przednią kamerę 8 MP, dzięki której możesz pochwalić się najlepszymi selfie w mediach społecznościowych.

Składowanie

To urządzenie jest napędzane ośmiordzeniowym procesorem Kirin 710F. Posiadanie 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej umożliwia jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji i płynne przełączanie się między nimi oraz dostęp do pamięci potrzebnej do przechowywania wszystkich filmów, zdjęć, gier i innych treści.

Bateria

W porównaniu do poprzednich wariantów Huawei P smart 2021 ma większą i lepszą baterię 5000 mAh. Jeśli grasz w gry, media społecznościowe i inne aplikacje na swoim smartfonie, możesz go ładować raz dziennie i wystarczy na cały dzień. Ten wariant obsługuje również szybkie ładowanie 22,5 W, czego brakuje w poprzednim.

Oprogramowanie i inne funkcje

Jak wszyscy wiemy, w nowych telefonach Huawei nie ma usług Google Play, a to miejsce zajmują usługi mobilne Huawei, które dają wszystko, czego od niej oczekujesz. Pochodzi z EMUI 10.1. Coś rzadkiego w tym smartfonie to gniazdo słuchawkowe, ale Huawei dodał je do tego pakietu. Inną zauważalną cechą tego urządzenia jest wyświetlacz skanera linii papilarnych o zwiększonej szybkości w porównaniu do poprzednich modeli.

Końcowa myśl

HUAWEI p smart 2021 to doskonałe niedrogie urządzenie z wyświetlaczem IPS, jego aparaty, funkcje Androida na czas pracy na baterii sprawiają, że jest prawdziwym konkurentem na rynku. W tym przedziale cenowym nikt się do tego nie zbliża.