26 i 27 kwietnia w godz. 10.00-17.00 w Porcie Łódź kobiety w ciąży, młode mamy i ojcowie będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach i badaniach USG prowadzonych w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko = Szczęśliwa mama”. Przyszłe mamy będą również mogły wziąć udział
w profesjonalnej sesji zdjęciowej z brzuszkiem.

Weekend w centrum zagoszczą eksperci Fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo”, którzy będą  przeprowadzać badania USG 2D i 4D. Nie zabraknie też porad w zakresie właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej, zalet karmienia naturalnego, właściwej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, w tym masażu i bezpiecznej kąpieli noworodka, czy też wyboru wózka dziecięcego. Wszyscy chętni będą mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których poznają tajniki prawidłowego noszenia dziecka w chuście. Przyszli rodzice na miejscu spotkają fotografa, który wykonując zdjęcie z brzuszkiem pomoże im uwiecznić te wyjątkowe chwile.
W trakcie trwania akcji przewidziano także liczne konkursy z nagrodami.

Przeprowadzane w Porcie Łódź badania i warsztaty są bezpłatne. Zapisy na badania USG 2D i 4D, których liczba jest ograniczona, będą rozpoczynać się każdego dnia trwania akcji o godz. 10.00.