Rośnie świadomość Polek i pabianiczanek. Coraz częściej decydujemy się na profesjonalny dobór stanika. Bo to zwiększa wygodę, odciąża kręgosłup. I, co ważne dla każdej kobiety, pozwala wyglądać pięknie w naszych ubraniach, eksponując to, z czego jesteśmy dumne i tuszując niedoskonałości. Dobrać bieliznę pod tym kątem pomagają brafitterki z salonu firmowego Corin.

Ekspedientki dopytują zawsze, jaki rodzaj stanika jest potrzebny. Do wyboru jest kilka fasonów. Można pokusić się o stanik push-up, zwiększający biust optycznie. Bielizna może mieć kolor cielisty lub być nieco bardziej elegancka, na specjalne okazje. Można też obejrzeć dostępne modele na stronie internetowej Corin.eu.

Doboru stanika w salonie nie trzeba się bać! Panie pracujące w Corin mają, jak same mówią, „miarkę w oczach”. Dlatego zdjęcie miary to tylko formalność i bardziej nieśmiałe kobiety mogą z niej zrezygnować.

Dalej ekspedientki proponują odpowiedni model biustonosza do przymiarki. Po założeniu klientka sama może ocenić, czy leży on wygodnie i czy rozmiar jest właściwy.

Idealne dopasowanie do biustu zawdzięczamy technologii produkcji staników Corin. To Perfect Bra, który powstawał przez kilka miesięcy we współpracy z naukowcami i lekarzami. Jego budowa zapewnia każdej kobiecie wygodę i komfort noszenia bielizny. Na stronie www Corin znajdziemy dokument Discovery o jego powstawaniu.

Dlaczego warto wybrać się do salonu Corin? Kiedy już raz dobierzemy odpowiedni biustonosz, po prostu nie da się z nim rozstać. Różnica w komforcie noszenia jest od razu odczuwalna.

Po dobór idealnego stanika zapraszamy do salonu firmowego Corin przy ul. ul. Lutomierskiej 48 w Pabianicach.