Za każdym razem musisz zwrócić uwagę, aby Twój nośnik reklamowy charakteryzował się wysokim poziomem estetyki, oryginalnością oraz skutecznością w przyciąganiu wzroku Klientów. To właśnie w tym należy upatrywać klucz do sukcesu kampanii promocyjnej. W tym artykule podpowiemy Ci, jakich czynników należy przestrzegać, aby móc zyskać zaufanie oraz niezwykle cenny czas Klienta. Sprawdź czego dokładnie unikać i twórz wyjątkowe pod każdym względem reklamy stacjonarne!

Minimalizm kluczem do serca Klienta? Ogranicz ilość przekazywanych informacji

Przesyt informacji zdecydowanie nie jest w modzie. Prawdopodobnie możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że każda reklama ma zaledwie pięć sekund na przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta. Mało, prawda? Nie możesz więc zmarnować tego czasu na zaprezentowanie kompletnie nieczytelnych informacji. Ogromne bloki tekstowe automatycznie odrzucane są przez większość przechodniów. Skup się na krótkich hasłach reklamowych, odpowiednim zaprezentowaniu loga lub wizerunku brand hero – jeżeli takiego posiadasz. Sposób designu kampanii dobierz oczywiście do wybranego nośnika. Inne informacje przedstawisz bowiem na wobblerze, a inne na totemie bądź na stojaku tekturowym. Firma ST Print pomoże Ci w profesjonalnym doborze materiałów!

Twórz spójne, estetyczne i skuteczne kampanie reklamowe. Oto, jakie barwy nośników wybrać

Kluczową kwestią przy projektowaniu nowoczesnych systemów marketingu stacjonarnego będzie również odpowiedni dobór kolorów. To właśnie one jako pierwsze rzucą się w oczy potencjalnego Klienta. Strzałem w przysłowiową dziesiątkę będzie zastosowanie barw, które jak dotychczas były wykorzystywane podczas komunikacji reklamowej. To buduje wizerunek oraz tożsamość marki. Zwłaszcza wśród osób, które wcześniej już korzystały z Twoich usług. Po raz pierwszy zajmujesz się projektowaniem kampanii promocyjnej? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z kolorów umieszczonych na logo. W ten sposób uzyskasz efekt spójnego przekazu – a to gwarancja sukcesu w przypadku promowania marki, produktu bądź konkretnej usługi. Odwiedzając stronę internetową https://stojakitekturowe.pl/ stoisz przed szansą współpracy ze specjalistami, którzy zaprojektują dla Ciebie wymarzoną kampanię marketingową. Estetyczną oraz przede wszystkim skuteczną.