Rywalem będzie druga drużyna Lecha Poznań, która jak wiemy dysponuje ogromną jakością i do Łodzi przyjedzie walczyć o zwycięstwo. Widzew po ostatniej wygranej z Garbarnią jest już nieco bliżej 1. Ligi, ale do realizacji celu potrzebnych jest jeszcze bardzo dużo punktów. Czy starcie z rezerwami ekstraklasowej drużyny przyniesie Łodzianom kolejną wygraną? Sprawdźmy co na ten temat sądzą bukmacherzy. Zapraszam do lektury!

1. Liga przy al. Piłsudskiego?

W tym momencie piłkarze Widzewa mają pięć punktów przewagi nad trzecim w tabeli Górnikiem Łęczna. Jak doskonale wiemy – do 1. Ligi awansują bezpośrednio dwie pierwsze drużyny, a zespoły z miejsc 3-6 rozegrają między sobą baraże. Kibice, działacze, trenerzy oraz przede wszystkim piłkarze Widzewa – nikt nie wyobraża sobie tego, żeby łódzki klub miał nie awansować do wyższej ligi. Tego samego zdania są legalni bukmacherzy, którzy właśnie w tej drużynie od początku rozgrywek opatrują głównego kandydata do awansu.

Wszyscy doskonale pamiętamy sukcesy Widzewa, które miały niestety miejsce już wiele lat temu. Łodzianie powoli się odbudowują, ale niestety jest to długotrwały proces. Zaplecze finansowe jest, wsparcie ze strony miasta i sponsorów jest, piękny stadion jest, oddani kibice są, przewaga nad rywalami jest – jeśli w tym sezonie Widzew nie wejdzie do wyższej ligi, to będzie to prawdziwa tragedia.

Czy niepokonany Lech przegra w Łodzi?

Rezerwy Lecha Poznań nie przegrały w II Lidze od 12 spotkań. Taką serią nie może pochwalić się żadna inna drużyna. Warto zwrócić jednak uwagę na to, że aż 8 z tych meczów zakończyło się remisami. To spowodowało, że Lech ma tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Trudno wyobrażać sobie to, żeby ten zespół ma spaść, ale na tę chwilę jest to możliwe.

Faworytem dzisiejszego spotkania w opinii bukmacherów są gospodarze. Widzew zajmuje 1. miejsce w lidze, może pochwalić się najlepszą ofensywą i defensywą w lidze i wygrał aż 15 z 26 meczów. Pierwsze mecze po wirusie w wykonaniu Widzewa nie były jednak zbyt udane i przyniosły tylko 1 punkt w 3 meczach. Ostatnie spotkanie z Garbarnią na szczęście przyniosło już wygraną. Dzisiaj Łodzianie zrobią wszystko, żeby pokonać swojego rywala i moim zdaniem, jak również i bukmacherów – tak właśnie się stanie.

Typy piłkarskie u legalnych bukmacherów

Z powodu pandemii koronawirusa piłka nożna zamarła na kilka miesięcy. W mojej opinii była to jedyna słuszna decyzja, która niestety oznaczała dużo zmian. Brak meczów, redukcja kontraktów, problemy w mediach oraz ograniczone możliwości bukmacherów, dla których piłka nożna jest niezwykle istotna. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy i już praktycznie wszystkie najważniejsze ligi zaczęły grać. Jeśli szukasz ciekawych zdarzeń na piłkę nożną i nie tylko to kliknij www.pzbuk.pl. Jestem pewny, że znajdziesz tam coś ciekawego.

Typowanie u bukmacherów online największych sportowych wydarzeń może wzbudzać pozytywne emocje, ale pamiętaj, żeby robić to w kontrolowany sposób. Emocje wśród kibiców wzbudzają również mecze Widzewa Łódź i dzisiaj liczę na ciekawe spotkanie! Natomiast jeśli szukasz informacji nt. wydarzeń sportowych w naszym mieście, to kliknij tutaj –> sport w Pabianicach.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Adam Kaźmierczak – redaktor portalu Zagranie.com. Zajmuje się analizami meczów piłkarskich oraz dostarczam informacje ze świata bukmacherki.