Pora schować letnią odzież do szafy. Teraz będą królowały ciepłe ubrania. Dzięki promocjom, jakie każdego trzynastego serwuje nam Port Łódź, jesienne zakupy będą o wiele przyjemniejsze.

W Dniu Wielkich Promocji klienci Portu Łódź będą mogli zaopatrzyć się w dobrej jakości obuwie w atrakcyjnych cenach. Salon Altero zaproponuje 20% rabat na cały asortyment. Na taką samą obniżkę mogą liczyć klienci sklepów Deichmann i Heavy Duty. W pierwszym 20% mniej zapłacimy nie tylko za obuwie, ale także za torby i środki pielęgnacyjne. Wielbicielom klasycznego brytyjskiego stylu sklep Clarks zaproponuje rabat sięgający 10%. Ciekawą promocję przygotował salon Filippo: kupując tam jedną parę butów, zapłacimy za nią o 5% mniej; przy zakupie dwóch par możemy liczyć na upust 10%; natomiast trzy zakupione pary to rabat sięgający aż 15%.

Po lecie nie tylko lekkie buty wędrują na dno szafy. Wszyscy ci, którzy z myślą o zbliżającym się ochłodzeniu, już teraz planują zmiany w garderobie. Z pewnością ucieszą się z licznych promocji sklepów odzieżowych przygotowanych specjalnie na Dzień Wielkich Promocji. Wielbiciele marek Camaїeu i Cubus za wybrane artykuły z nowej kolekcji zapłacą 50% podstawowej ceny. 20% mniej wydadzą też osoby decydujące się na zakupy w sklepach KappAhl i Reserved. Wybraną część kolekcji sklepu Solar będzie można natomiast zabrać do domu, płacąc za nią o 20% mniej. Odwiedzając sklep C&A i wydając tam 100 zł otrzymamy 20% upust.

Atrakcyjne ceny dotyczą nie tylko odzieży. Fani nowych technologii w Dniu Wielkich Promocji powinni odwiedzić sklep Saturn, który wszystkie tablety zaoferuje taniej o 20%. Dobra wiadomość czeka też na wiernych fanów marki Sony – po założeniu karty Klubu Sony będą oni mogli na zakupach w tym sklepie zaoszczędzić 5%. Jeżeli znajdą się tacy, którzy jesienne wieczory wolą spędzać na nieśpiesznym piciu wina, zadowoli ich oferta Centrum Wina, w którym butelki ulubionych trunków potanieją o 10%.

To nie wszystkie obniżki, jakie czekają na klientów Portu Łódź podczas Dnia Wielkich Promocji 13 września. Pełna lista sklepów oferujących promocje znajduje się na stronie www.portlodz.pl.