Na celowniku: ubrania

Zakupy warto rozpocząć w sklepie Oodji, który swoim klientom zaproponuje obniżki sięgające nawet 50%. Interesującą ofertą będą kusić także salony Monnari i Mon Amie, w których 13 maja asortyment będzie tańszy nawet
o 30%. Rabat w tej samej wysokości na zakup drugiej sukienki zaoferuje salon Jola Collection. Z kolei zainteresowani damską bielizną i t-shirtami powinni udać się do sklepu Cubus, który obniży ceny odpowiednio o 25 do 50%. 13-stego warto odwiedzić również salony Reserved i KappAhl, gdzie klienci będą mogli liczyć na 20% zniżkę. Podobny rabat będzie obowiązywać w sklepie Takko na damskie i męskie t-shirty z krótkim rękawem. Coś dla siebie znajdą fani marki Gatta, których z pewnością ucieszy 15% rabatu na zakupy, których łączna wartość przekroczy 20 zł.

Na celowniku: buty

Klienci Portu Łódź w maju mogą liczyć na prawdziwe obuwnicze okazje. 20-procentowe rabaty będą na nich czekać w salonach Lasocki, CCC, Altero, Gino Rossi i Deichmann. Obniżki sięgającej 15% mogą z kolei oczekiwać wielbiciele marki Ecco. Rabatem będą objęte buty z kolekcji wiosna/lato 2014. 13% taniej będzie można zakupić asortyment w salonach Centro i Wojas, natomiast na 10-procentową redukcję ceny mogą liczyć wszyscy, którzy 13 maja udadzą się do sklepów Venezia i Heavy Duty.

Taniej będzie można też udekorować dom.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl.