W czwartek poznamy Miss Politechniki Łódzkiej 2016. Ogromne szanse, żeby zdobyć ten tytuł, ma 20-letnia siatkarka z Pabianic Katarzyna Madzio (nr 11). Studentka pierwszego roku Instytut Papiernictwa i Poligrafii ma 180 centymetrów wzrostu. Jej wymiary to 92-63-92. 
 
- Przez 6 lat grałam w siatkówkę. Najpierw w Energii, a ostatnio w Jutrzence – przyznaje. - Z intensywnych treningów musiałam zrezygnować z powodu kontuzji.
 
Jaka jest Katarzyna?
 
- Wyznaczanie nowych celów i dążenie do ich spełniania to cała ja. Nieodłączny do tego jest uśmiech, który nigdy mnie nie opuszcza i pewność, że wszystko jest możliwe – mówi o sobie kandydatka na miss.
 
W wyborach znalazła się przypadkiem.
 
- Termin zgłaszania mijał o północy, a ja w ostatniej chwili, późnym wieczorem, zgłosiłam się - wyjaśnia. - Dopiero później powiedziałam rodzicom. Ucieszyli się.
 
Dziewczyny musiały odpowiadać na pytania. Udowodnić, że potrafią tańczyć, chodzić na szpilkach. Pabianiczanka najpierw znalazła się w gronie 16 najładniejszych dziewczyn, a później trafiła do finałowej dwunastki. Nasza Kasia nie miała problemu z poruszaniem się na scenie, bo od kilku lat pracuje jako fotomodelka i hostessa. Obiektyw ją lubi. Jej twarz można zaleźć na reklamówkach banków, czy zdrowego stylu życia. Niebawem ozdobi kalendarz Politechniki.
 
O tym, że mamy pabianiczankę w konkursie, dowiedzieliśmy dwa tygodnie temu.
 
- Samorząd studencki Politechniki Łódzkiej organizuje wybory Miss. Jedna z kandydatek pochodzi z Pabianic – poinformowała nas Oliwia Osińska z samorządu studenckiego Politechniki Łódzkiej.
 
Wysoka, ładna Kasia to bardzo ambitna dziewczyna. Po skończeniu studiów marzy o własnej firmie. Studiuje poligrafię, bo planuje otworzyć firmę o takiej specjalności.
 
- Mój brat 10 lat temu ukończył ten sam wydział i od 4 lat prowadzi firmę poligraficzną Sitodar. Chcę iść w jego ślady – przyznaje dziewczyna.
 
21 kwietnia w czwartek wielka gala wyborów Miss PŁ rozpocznie się w auli. W pierwszym rzędzie zasiądzie jury, czyli władze PŁ. Publiczność wybierze własną miss. Taką samą szansę mają internauci.
 
Dziewczyny wyjdą pięć razy. Na początek zaprezentują się w kolekcji Próchnika. Kasia włoży błękitny płaszczyk. Potem pojawią się w strojach sportowych, by zatańczyć na trampolinach. Będzie też wyjście w mini sukienkach koktajlowych firmy Adika. Pojawią się też w kostiumach kąpielowych, a na koniec w sukniach ślubnych.
 
- Udział w wyborach miss PŁ to świetna zabawa. Mamy próby co dwa dni, są przymiarki. Dużo czasu spędzamy razem. Poznałam wiele nowych osób – wylicza zachwycona kandydatka. - To rewelacyjna przygoda.
Do walki o tytuł zostało wybranych 12 studentek.
 
Możemy pomóc Katarzynie Madzio zdobyć tytuł miss internetu. 
 
Oddamy jej głos poprzez polubienie jej profilu. Aby zwiększyć szanse, udostępnij jej profil - www.miss.p.lodz.pl/candidates/show/katarzyna-madzio
 
Katarzyna to zodiakalna Ryba. Ukończyła II LO w Pabianicach. Pochodzi z Bugaju. Tutaj skończyła SP 3 i Gimnazjum nr 3.

 

Zobacz kandydatki na Miss PŁ 2016 (film): www.youtube.com/watch?v=M2CvdBwsITM