Okres przedświąteczny to czas zakupów. W żadnym innym miesiącu sprawunki nie sprawiają nam tak dużej przyjemności, jak właśnie w grudniu. Magia Świąt Bożego Narodzenia, chęć obdarowania bliskich prezentami i wybór choinki zdecydowanie sprzyjają atmosferze świątecznych zakupów. Aby podkreślić ten wyjątkowy czas w roku, Port Łódź przygotował dla swoich klientów gwiazdkowe upominki. Każdy, kto 13 grudnia zrobi w sklepach centrum zakupy na kwotę minimum 50 zł i w Punkcie Informacyjnym pokaże paragon, otrzyma w prezencie zestaw foremek do świątecznych wypieków.

Punkt odbioru prezentów

Salon Empik zorganizował na święta w Porcie Łódź specjalny punkt, w którym można odbierać zamówione wcześniej przez Empik.com książki, płyty z muzyką i filmami oraz wszelkie inne artykuły dostępne na stronie internetowej sklepu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas i unikniemy kolejek. Świąteczny punktu odbioru prezentów, który startuje 1 grudnia, będzie znajdował się w korytarzu obok sklepu Saturn. Klienci będą mogli odbierać tu swoje zamówienia do 31 grudnia.

Choinka i świąteczne dekoracje

Port Łódź zaprasza także na świąteczne stoiska zlokalizowane na terenie centrum, gdzie można kupić akcesoria świąteczne oraz wyjątkowe prezenty. Znajdziemy tam m.in. stoiska z kreatywnymi upominkami dla dzieci, „świąteczne wyspy” z dekoracjami na choinkę, a także stoisko ze świątecznymi babeczkami. Podczas zakupów nie można zapomnieć oczywiście o wyborze idealnej choinki. Świąteczne drzewka będzie można zakupić na zewnętrznym stoisku, które pojawi się 8 grudnia na parkingu centrum, przy wejściu do sklepu IKEA.

Jarmark świąteczny

Coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się w piątek, 15 grudnia i trwać będzie przez dwa tygodnie. Świąteczne stoiska z lokalnymi produktami będą zlokalizowane obok sklepu Saturn. Co zakupimy na świątecznym jarmarku? Miody i mak idealne do przyrządzenia tradycyjnego makowca lub makiełek, suszone owoce na wigilijny kompot oraz ryby, sery, wędliny i chrupiący chleb wypiekany na naturalnym zakwasie. Pojawią się także stoiska ze świątecznymi wypiekami i innymi słodkościami. Na jarmarku będzie można zakupić również bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje do naszych domów.